Vše, co byste měli vědět o vakuových pumpách pro muže

Pumpa na penis už dávno není jen zdravotní pomůckou, ale umí také zlepšit a zpříjemnit intimní chvíle, a dokonce i dodat sebevědomí. Netradiční erotická pomůcka, která vám pomůže dosáhnout silnější erekce, zvětšit velikost penisu a přispět k lepšímu sexuálnímu prožitku. Přečtěte si náš článek a zjistěte, jaké jsou typy pump a jak je správně používat.
Ako používať pumpu na penis

Historie vakuových pump

Vakuové pumpy na penis byly původně vyvinuty s cílem pomoci mužům s diagnózou erektilní dysfunkce. Tento pojem označuje přetrvávající problémy s dosažením a udržením erekce. A právě vakuová pumpa jim měla pomoct s dosažením a zároveň s udržením erekce. Jako doplňková léčebná metoda se používá dodnes.

Dnes už ale pumpy používají také muži, kteří netrpí erektilní dysfunkcí, ale hledají způsob jak zlepšit erekci, anebo jako doplněk k masturbaci. Stejně tak muži, kteří hledají nový sexuální zážitek nebo muži, kteří hledají způsob, jak dočasně zvětšit svůj penis.Jak vakuová pumpa funguje?
Vakuová pumpa se skládá z podtlakového válce a odsávacího zařízení. Válec je na jedné straně zakončen těsnicí manžetou. Sací zařízení se skládá z jednoduché hadičky připojené k sacímu balónku a samotného balónku. Postupným stlačováním balónku se snižuje tlak ve válci.

Typy pump 

Balónkové pumpy
Nejčastějším a zároveň nejjednodušším odsávacím zařízením je balónek. Čím více balónek stlačujete, tím více se snižuje tlak. Chcete-li tlak uvolnit, stačí otevřít vzduchový ventil. Příkladem takového typu pumpy je Pressure Pleasure Pump. Některé pumpy mají výstupky uvnitř válce, které slouží na příjemné masírování a stimulaci penisu. Vakuové pumpy mohou mít různé barvy. Navzdory různým barvám je válec vždy průhledný, aby bylo možné pozorovat zvětšující se penis.

Pumpa s tahem
Tento typ pumpy je určený pro náročnější uživatele, jež vyžadují větší podtlak. Balónkový typ pumpy je omezen velikostí a stláčením balónku. U tahové pumpy tato omezení nejsou. Tahové vakuové pumpy mohou mít i integrovaný podtlakoměr určený ke kontrole podtlaku uvnitř pumpy. Rovněž obsahují vzduchový ventil jako předchozí typ. Příkladem tahové pump je vakuová pumpa Air Control a Penis Enlarger pumpa

Hydropumpa
Hydropumpa na penis od značky Bathmate, je speciální pumpa na penis, která na vytváření podtlaku využívá vodu namísto vzduchu. Tato metoda umožňuje rovnoměrnější rozložení tlaku kolem penisu a poskytuje pohodlnější používání.

Bathmate - Hydropump

Hydropump Bathmate

Cena: od 2 699 Kč

Použití vakuové pumpy 

Použití vakuové pumpy přináší potěšení, úžasné pocity a zvětšení penisu. Je však velmi důležité používat pumpu správně a s rozumem. Pokud s používáním pumpy začínáte, dejte tomu čas a vše zkoušejte velmi pomalu a opatrně.Ako použiť pumpu na penis?
  1. Vložte do pumpy celý penis až po kořen.
  2. Silikonová manžeta by měla přilnout k penisu tak, aby přes ní neunikal vzduch. Pro příjemné použití použijte lubrikační gel.
  3. Nyní je penis v pumpě připravený na postupné odsávání vzduchu.
  4. Pomalu stáčejte balónek a sledujte, jak se penis pomalu zvětšuje. Tlak v prostoru pumpy se zvětšuje a automaticky dochází ke zvýšení tlaku v penisu.
  5. Tlak lze jednoduše regulovat pomocí ventilu (nejčastěji malé tlačítko u balónku)
  6. Jestli chcete, aby erekce dosažená pomocí vakuové pumpy vydržela co nejdéle, nasaďte na pumpu erekční kroužek a ještě před uvolněním tlaku a vytažením penisu stáhnout erekční kroužek na penis. Zabránite tak odtoku krve a vaše erekce bude maximální možná.
  7. Vakuové pumpy neslouží k dosažení orgasmu. Není pravda, že pokud vytvoříte dostatečný tlak, že můžete dosáhnout orgasmu. Vakuová pumpa k tomu není určená.
  8. Pumpu nepoužívejte déle než 15–20 minut, maximálně 1x denně.

Jak použít hydropumpu Bathmate.

Je důležité poznamenat, že pumpy na penis by měly být používány s opatrností a v souladu s pokyny výrobce. Nadměrné anebo nesprávné používání může způsobit zdravotní problémy. Pokud máte nějaké zdravotní potíže nebo užíváte léky, měli byste se před použitím pumpy poradit se svým lékařem.

Pokud používáte vakuovou pumpu poprvé, nespěchejte. Balónek stlačujte pomalu a velmi pečlivě sledujte své tělo. Každý jsme jiný a použití pumpy nemusí být vhodné nebo příjemné všem.
Článek připravil
Roman
18.10. 2023
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Zajímavosti a novinky
20.06. 2022
Séria: Smysly jako erotogenní zóny – ČICH
Každý z našich smyslů je zároveň i erotogenní zónou, která nám může otevřít nové dimenze intimního zážitku. Začneme čichem. Právě s čichem souvisí staré známé tvrzení, že „partner nám musí vonět“. Jedná se o zjednodušené podání složitého chemicko-biologického procesu, který se odehrává v našem mozku a výrazně se podílí na výběru sexuálního i životního partnera.
504
0
Erotické povídky
07.11. 2022
Erotická povídka: Přijď ke mně a udělej mi to na stole
Nejdřív jsem si myslel, že když nás dělí taková dálka, nebude z toho nic. Ale už jen přes sociální sítě mezi námi panovalo takové vzrušení, že jsem ji nemohl dostat z hlavy. Měla už skoro dospělou dceru a přítele. Jenže tak moc mě chtěla mít v sobě, že jsem se na veškerou morálku úplně vykašlal. Natankoval jsem plnou nádrž a vyrazil jsem za ní z Prahy až do Zlína.
1 668
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...