JO All in One masážní lubrikační olej 120 ml - levandule

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

JO All in One masážní lubrikační olej 120 ml - levandule

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 750 Kč
Cena:
649
Ušetříte: 101 Kč (13%)
PLUSY:
  • Vysoce koncentrované složení
  • Masážní a lubrikační olej zároveň
  • Dlouhotrvající účinek / nelepí se / vysoce klouzavý
  • Zklidňující levandulová vůně
MÍNUSY:
  • Silikonová báze - nevhodné na použití s erotickými pomůckami
Popis produktu
Vysoce koncentrovaný kombinovaný silikonový masážní lubrikační olej s příjemnou zklidňující levandulovou vůní – JO All in One Lavender.

S tímto olejem si můžete dopřát příjemnou erotickou masáž a zároveň jej použít jako lubrikační gel, což není možné s klasickými masážními oleji.

Jelikož je složení tohoto oleje na silikonové bázi, je vysoce klouzavý, ale není vhodný pro použití s erotickými pomůckami! Pro použití s erotickými pomůckami jsou vhodné lubrikanty na vodní bázi.

Špičková kvalita produktu JO All in One se skrývá i v jeho koncentrovanosti. Oproti jiným olejům je právě tento až 10krát víc koncentrovaný. To znamená, že 1 kapka oleja se rovná 10 kapkám jiných masážních olejů. Jo All in One vám tak vydrží opravdu dlouho, je jen na vás, jestli jej budete používat během předehry na smyslnou masáž, nebo jej využijete jako dokonalé „klouzadlo“ na sexuální styk.

Tento levandulový olej All in One zároveň působí jako kondicionér pro vaši pokožku, kůže zůstane příjemně vláčná a vyživená. Levandule působí blahodárně nejen na naše smysly svými zklidňujícími účinky na nervový systém, ale současně zlepšuje psychickou odolnost, působí protizánětlivě, dezinfekčně a má antibakteriální účinky.

Nelepivý a vysoce klouzavý masážní a lubrikační olej JO je tou správnou volbou pro dosažení smyslných erotických chvilek.

Objem balení: 120 ml.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX5510
Objem: 120 ml
Efekt: Silikonová báze
Baleno: Gel
Aroma: Levandulová
Výrobce:
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.