Fleshjack by Fleshlight - Wonder Wave ústa

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Fleshjack by Fleshlight - Wonder Wave ústa

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
1 499
PLUSY:
  • Originál Fleshjack by Fleshlight produkt
  • TOP materiál
  • Pro milovníky orálního sexu
  • Špičková kvalita
Popis produktu
Pokud milujete orální sex, ale doma vám z jakýchkoliv důvodů není dopřán, je čas pořídit si tahle ústa, která vás nikdy neodmítnou! Masturbátor Fleshlight Wonder Wave z edice FleshJack je zástupcem nejlepší značky pánských masturbátorů, která dlouhodobě dominuje světovému trhu.

Super jemný materiál, ze kterého je vyrobena vnitřní dutina masturbátoru, vás překvapí svou hebkostí a schopností věrohodně imitovat ústní sliznici. Její povrch na dotek i na pohled připomíná pokožku, a tak se můžete těšit na skutečně silný realistický zážitek!

Vnitřek dutiny je vroubkovaný, což potěšení z masturbace ještě více umocňuje. Vroubky totiž simulují podtlak, který vzniká při orálním sexu. Jsou proto zárukou toho, že se pocit při hrátkách
s touto hračkou nebude ničím lišit od skutečného orálu.

Aby byl váš zážitek dokonalý, použijte přiměřené množství lubrikačního gelu na vodní bázi. Penis díky tomu bude v dutině lépe klouzat.

Pomůcka se snadno udržuje v čistotě a její údržba nevyžaduje nic extra. 
POSTUP: Vnitřní dutinu vytáhněte z obalu a celou ji ponořte do vody. Následně důkladně propláchněte vnitřek dutiny a vysušte. Poté posypte povrch i vnitřek dutiny masturbátoru pudrem na Superskin materiál. Pro uskladnění použijte pouzdro, to prodlužuje charakteristické vlastnosti výrobku.

Balení obsahuje:
  • Masturbátor 
  • Vzorek lubrikačního gelu

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6514
Délka: 25,0 cm
Použitelná délka: 23,0 cm
Průměr: 9,5 - 6,0 cm
Tvar: Ústa
Materiál: CyberSkin
Povrch: Vroubkovaný
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...