Nature Skin Pussy Masturbátor vagina

1 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Nature Skin Pussy Masturbátor vagina

1 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 750 Kč
Cena:
629
Ušetříte: 121 Kč (16%)
PLUSY:
  • Ultrarealistický materiál
  • Flexibilní - přizpůsobí se šířce penisu
  • Ventil pro regulaci podtlaku
  • Snadné čištění
  • Diskrétní obal ve tvaru baterky
Popis produktu
Nature Skin Pussy - masturbátor se vstupem ve tvaru vaginy vám poskytne ultrarealistický pocit při používání! Materiál je na dotek dokonce jemnější než ženská pokožka. Stačí dát kapku lubrikantu na penis a do dutiny vaginy a pořádná jízda může začít.

Masturbátor je uložen v černé tubě ve tvaru velké baterky. Diskrétní design zaručí, že není na první pohled zřejmé, že se uvniř ukrývá umělá vagina. Další výhodou je, že obal při používaní chrání vnitřní manžetu, aby nedošlo k jejímu poškození a roztažení intenzivním používáním. Obal zároveň slouží i jako bariéra mezi rukou a penisem, což ještě více umocňuje pocit skutečného sexuálního styku.

Vnitřní struktura dutiny je poseta množstvím dlouhých výrazných výstupků, které stimulují penis po celé jeho délce. Dutina je bez natahování široká 2,5 cm, avšak díky poddajnosti materiálu se přizpůsobí šířce vašeho penisu, maximálně však do průměru 5 cm.

Ze zadní strany se nachází ventil pro regulaci vzduchu, jež do masturbátoru pronikl. Pomocí tohoto ventilu můžete vytvořit tak silný podtlak sání, jaký budete chtít.

Doporučujeme masturbátor čistit ihned po použití. Vnitřní manžeta je z obou stran otevřená, takže jí stačí vyjmout z černého obalu, roztáhnout a do otvoru pustit proud vody, který ejakulát vymyje z druhé strany. Následně nechte vaginu volně vyschnout. Na suchou manžetu naneste speciální regenerační pudr, nechte vsáknout a vložte zpět do černého obalu. Touto pravidelnou péčí prodloužíte životnost vaší erotické pomůcky.

Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Takový typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7200
Barva: Tělová
Délka: 25,3 cm
Použitelná délka: 24,0 cm
Průměr: 2,5 cm
Tvar: Vagína
Materiál: CyberSkin
Povrch: S výstupky
Flexibilita: Ohebný
Vibrace: Bez vibrací
Voděodolnost: Voděodolný
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.