Private To Go: Wet Kitten vagína

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Private To Go: Wet Kitten vagína

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
599
Popis produktu
Private To Go je další z řady "baterkových" masturbátorů od světoznámé firmy PRIVATE. Tentokrát v provedení Wet Kitten pro všechny chlapy, které už nebaví klasická masturbace a chtějí si dopřát něco víc.pre všetkých chlapov, ktorých už nebaví klasická masturbácia a chcú si dopriať niečo viac.

Verze TO GO je menší variantou firmy PRIVATE, masturbátor má však stále více než 20 cm na délku. Celkově je to však užší a na hmotnost lehčí varianta masturbátoru, proto je vhodná i například do kufru, abyste si ji mohli vzít na služebku, dovolenou a pod.

 ​Tělo masturbátoru je z příjemného TPE materiálu, což sice není Cyberskin jako u Fleshlightů, ale vzhledem k ceně je to skvělá alternativa, která rozhodně nezklame. Vnitřní struktura je členitá, plná výstupků a zářezů, které poskytnou dostatečnou stimulaci i náročnému chlapovi.
Jako velké plus je možnost regulace podtlaku. Na spodní části je dírka, díky které se dovnitř dostává vzduch. Když ji ucpete prstem, vytvoříte podtlak, který se ještě znásobuje při tom, jak masturbátorem pohybujete nahoru a dolů.

Unikátní vlastností masturbátoru Wet Kitten je možnost používat jej bez lubrikačního gelu. Stačí dovnitř nalít vodu a užívat si. Vagína je tedy připravená na použití kdykoliv a kdekoliv budete chtít vy. 

Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Takový typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7338
Délka: 21,0 cm
Použitelná délka: 21,0 cm
Průměr: 7,5 cm
Tvar: Vagína
Materiál: TPE
Povrch: Strukturovaný
Vibrace: Bez vibrací
Voděodolnost: Voděodolný

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...