Pussy Kiss masturbátor vagina

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Pussy Kiss masturbátor vagina

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
395
PLUSY:
  • Vhodné pro začátečníky
  • Realistický vzhled i materiál
  • Otvor na zadní straně umožňuje podtlak i použití pro větší penis
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
50+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Pro sexuální uvolnění kdykoliv, kdy budete mít chuť, je tu masturbátor ve tvaru vaginy Pussy Kiss od značky Toyz4lovers.

Masturbátor je z příjemného měkkého materiálu, který připomíná lidskou pokožku a rychle se zahřeje na teplotu těla. Vstup do vaginy je těsný, což zaručí autentický pocit při vnikání. O celkový dojem se postará realistická růžová vagina s pysky a klitorisem. Aby bylo pronikání skutečně příjemné a jako opravdové, nezapomeňte na masturbátor a penis nanést dostatečné množství lubrikantu. Penis tak bude příjemně klouzat dovnitř a ven bez zadrhávání.

Vnitřní tunel masturbátoru má jemnou strukturu připomínající skutečnou vaginu. Je elastický, takže dobře obepne váš penis. A to je to, co u masturbátoru hledáte!
Masturbátor skvěle padne do ruky. Tělo nemá v tvrdém obalu, což umožňuje přirážení. Můžete také vyvíjet tlak tam, kde vám to vyhovuje.

Při používání masturbátoru můžete ejakulovat, avšak je možné, že semeno sa dostane i mimo vaginu. Její tunel totiž není uzavřený. Otevřený masturbační tunel však umožňuje mírnou regulaci podtlaku nebo použití pro penis větších rozměrů.

Čištění masturbátoru je snadné. Masturbátor vypláchněte pod proudem tekoucí vody, umyjete mýdlovou vodou a vydezinfikujete dezinfekcí na erotické pomůcky. Pokud vaginu po umytí
a vysušení ošetříte speciálním pudrem na erotické pomůcky, zaručíte ji delší životnost.

Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Takový typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX8152
Délka: 15,0 cm
Použitelná délka: 15,0 cm
Hmotnost: 315 g
Tvar: Vagína
Materiál: TPE
Povrch: Členitý
Flexibilita: Ohebný
Vibrace: Bez vibrací
Voděodolnost: Voděodolný

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...