Satisfyer Men One - pánský masturbátor

2 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Satisfyer Men One - pánský masturbátor

2 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
799
Popis produktu
Zapomeňte na nudnou, léty ověřenou a tak trochu "okoukanou" klasiku v podobě vlastní ruky. Jestli chcete zažít masturbaci konečně jinak, přiblížit se pocitům jako při skutečném sexu a dopřát si skvělý orgasmus, představujeme Men One. Základní model masturbátoru od německého výrobce erotických pomůcek firmy Satisfyer.

O firmě Satisfyer je známo, že nevyrábí jen tak ledajaké erotické hračky. Téměř každá přináší revoluční či evoluční novinku, která dosud na trhu chyběla a tento masturbátor není výjimkou. 
Men One je nevibrační pánský masturbátor v nenápadné a diskrétní tubě, která kromě samotné masturbace slouží i na hygienické uskladnění, regulaci podtlaku a regulaci těsnosti masturbátoru.

Jako první musíme zmínit vyměnitelné vložky - samotné tělo masturbátoru. Když vás základní typ omrzí, můžete si za pár korun dokoupit jiný a podle chuťi vyměňovat. Máte chuť na pořádně těsnou a rychlou akci? Zkuste Tri Delights. Nebo máte chuť na orál? V tom případě je tu Lusty Tongues. Vložek je několik druhů a neustále přibývají nové!

Základní vložka na vstupu je univerzálního typu (t.j. nevypadá ani jako vagina, anál ani ústa), avšak mírně, s trochou fantazie připomíná ústa. Může to být výhoda i nevýhoda, záleží na vašich preferencích. Co se týká vnitřku této vložky, celá je lemována výstupky ve tvaru kruhu připomínající prsteny. Díky tomu je váš penis stimulovaný na každém cca půl centimetru znovu a znovu, stále novými výstupky.

Druhá skvělá vlastnost je regulace podtlaku pomocí víčka navrchu masturbátoru. Čím více ho utáhnete, tím větší podtlak se vytvoří. Při úplném uvolnění víka vydává masturbátor zvuk "mlaskání" jako při skutečném orálním sexu.

Třetí a podle nás nejzajímavější vlastnost je regulace těsnosti. Takovou funkci jsme zatím u žádného jiného masturbátoru neviděli, a to nám jich pod rukami prošlo několik desítek. Z vnější strany tuby, zhruba v místě, kde ho držíte v ruce, se dá tuba stlačit jakoby dovnitř. Čím vícekrát stlačíte, tím těsnější pocit si vytvoříte. V kombinaci s regulací podtlaku je to bomba!
 

Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Takový typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7312
Délka: 25,0 cm
Použitelná délka: 25,0 cm
Průměr: 7,2 - 8,5 cm
Hmotnost: 550 g
Tvar: Univerzální
Materiál: CyberSkin
Povrch: Členitý
Flexibilita: Ohebný
Vibrace: Bez vibrací
Voděodolnost: Voděodolný
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...