Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Tracy's Dog Black masturbátor vagina

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Tracy's Dog Black masturbátor vagina

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
899
PLUSY:
  • Na pohled i na dotek realistická vagina
  • Vhodné i pro obdařenější muže s penisem do 22 cm
  • Luxusní balení vhodné jako dárek
  • Díky vyjímatelnému tunelu se masturbátor snadno čistí
  • Sami si regulujete podtlak při masturbaci
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
25+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Realistický masturbátor Tracys Dog vagina vám bude k dispozici kdykoli budete chtít. Nic nebude překážet vašim chvílím o samotě, které vrcholí orgasmem.

Masturbátor navenek vypadá jako velká černá baterka. Odšroubujte horní uzávěr této "baterky" a naskytne se vám pohled na krásnou, realisticky zpracovanou vagínu.
Jemné růžové pysky, klitoris a vstup do vagíny. To vše je propracováno do posledního detailu a na první pohled se zdá, že jde o skutečnou vagínu.
Když zavřete oči a dotknete se měkké vagíny, nepoznáte rozdíl. Tak moc se materiál podobá lidské pokožce.

Vstup je úzký, takže první průnik bude opravdu dokonalý! Stejně úžasný je i celý masturbační tunel. Váš penis budou při vstupu hladit výstupky, zvrásněný povrch či zúžené komůrky.
Tunel je dlouhý 22 cm a věrně napodobuje vnitřek ženské vagíny.

Aby toho nebylo málo, na spodní straně je tlakový uzávěr, který vám umožní regulovat podtlak při masturbaci. Nechte ho otevřený a vzduch bude volně proudit. Zavřete ho, a z vaginy se stane extrémně úzká vagina. Vytvořený podtlak vás velmi rychle přivede k orgasmu. Tento podtlak můžete regulovat během celé masturbace.

Tunel je vyroben z měkkého a kvalitního materiálu TPE. Je 100% bezpečný pro tělo a na dotek je opravdu hedvábný a měkký. Velmi rychle se zahřeje na tělesnou teplotu.  

Celý masturbační tunel můžete z pouzdra vyjmout. To velmi oceníte při čištění masturbátoru. Vyjmutý tunel omyjte a nechte volně vyschnout. Po vysušení jej vložte zpět do pouzdra. Masturbátor je tak znovu připraven k použití. Aby si materiál zachoval své skvělé vlastnosti, ošetřujte jej po umytí pravidelně speciálním obnovujícím pudrem

Kromě masturbátoru najdete v balení také 3 vzorky lubrikantu na vodní bázi. Lubrikant je pro masturbaci nezbytný, díky těmto vzorkům můžete masturbátor začít testovat ihned po jeho obdržení.

Pokud chcete, dopřejte si sólo hrátky i ve vodě, Tracy's Dog Black anal je vodotěsný.

Nejen masturbátor, ale i balení vypadá mimořádně luxusně, což z masturbátoru Tracy's Dog Black dělá ideálního adepta na dárek pro muže

Masturbátor Tracys Dog s vynikajícím poměrem cena/výkon je k dispozici také ve verzi zadeček


Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Takový typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX8697
Délka: 27,0 cm
Použitelná délka: 22,0 cm
Tvar: Vagína
Materiál: CyberSkin
Povrch: Strukturovaný
Vibrace: Bez vibrací
Voděodolnost: Voděodolný

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...