Hot Octopuss Pulse Duo masturbátor na penis a vibrátor pro pár

DOPRAVA
ZDARMA

Hot Octopuss Pulse Duo masturbátor na penis a vibrátor pro pár

DOPRAVA
ZDARMA
Cena:
3 549
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
100+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Sexuální hračka od inovativní značky Hot Octopuss pro páry s technologií PulsePlate™ - silnými vibracemi ovládanými na dálku. Tento masturbátor a vibrátor v jednom dokáže přivést k vyvrcholení oba partnery bez použití rukou

Zatímco si jeden z partnerů užívá stimulaci penisu, kterou PulsePlate™ poskytuje, druhý může hledat potěšení v intenzivních vibracích z vnější strany, například při dráždění klitorisu. Pulse Duo je možné používat i při onanování, v takovém případě ale použijte lubrikant, aby "lastura" na penisu klouzala. Ideální je také pro páry, které chtějí okořenit svůj sexuální život bez ohledu na věk nebo pohyblivost. Díky použitým technologiím je ideální hračkou pro případ bolestivé penetrace nebo pokud se nelze spolehnout na erekci.

Pulse Duo silikonový masturbátor má dva tiché motorky pro ještě intenzivnější potěšení z masturbace. Vybrat si můžete ze 6 vibračních režimů s nastavitelnou frekvencí a z 9 rychlostních režimůDálkový ovladač má 3 rychlostní stupně, ale nelze přes něj přepínat režimy.
Zařízení je vodotěsné, proto ho můžete používat i ve vaně nebo ve sprše. 

Pro úplně novou úroveň potěšení stačí dát Pulse Duo před použitím na 3 hodiny nabít a následně zapnout tlačítkem po dobu 2 sekund. Tímto tlačítkem můžete přepínat i mezi jednotlivými vibračními režimy. Tlačítky + a - přidáváte a ubíráte na intenzitě a rychlosti. Pokud chcete aktivovat funkci TURBO, která vám umožňí přímo přejít na nejsilnější vibrace, podržte tlačítko +. Ovládání funkcí je možné pomocí dálkového ovladače nebo tlačítek na mastrubátoru. 

OBSAH BALENÍ

Stimulátor, dálkový ovladač, nabíjecí (magnetický) USB kabel, návod k použití, úložné pouzdro.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7599
Délka: 11,7 cm
Průměr: 6,0 cm
Hmotnost: 270 g
Tvar: Univerzální
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Ohebný
Hlučnost <59 db
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Bezdrátové
Baterie: USB
Doba nabíjení: 3 hodiny
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...