PDX Elite Cock Compressor vibrační masturbátor s vaginálními stahy

2 hodnocení
DOPRAVA
ZDARMA

PDX Elite Cock Compressor vibrační masturbátor s vaginálními stahy

2 hodnocení
DOPRAVA
ZDARMA
Cena:
3 049
PLUSY:
  • Technologie tlakových polštářů pro stahy vaginy
  • Přísavka pro uchycení a používaní bez pomoci rukou
  • Silný výkon = dobíjecí motorek
  • Materiál věrně připomíná lidskou pokožku
Popis produktu
Pánský masturbátor ve tvaru vaginy s odnímatelnou přísavkou pro použití bez pomoci rukou vás dostane svými funkcemi a novou vylepšenou technologií!

Inovace v podobě vzduchových polštářů, která v tomto přístroji disponuje až 5 různými módy, evokuje stahy vaginy a pocit totožný s kontrakcemi při ženském orgasmu. 

Samozřejmostí jsou také vibrace. Je pouze na vás, zda použijete oba módy současně nebo si zvolíte jen jeden. Dobrou zprávou je, že mimořádně výkonný motorek není poháněn bateriemi, ale přístroj se nabíjí pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Odteď už si nemusíte dělat starosti
s neustálým dokupováním baterií.

Materiál dutiny na dotek evokuje stejný pocit jako při střetu se skutečnou pokožkou. Je měkký, poddajný a nesmírně přizpůsobivý, díky čemu penis obepne po celé jeho délce.

Na konci přístroje se nachází odnímatelná přísavka, kterou oceníte ve chvílích, kdy budete chtít mít volné ruce. Masturbátor připevníte na libovolný hladký povrch, zapnete a ruce už více potřebovat nebudete. Sací podtlak přísavky zaručuje dokonalou stabilitu.

K ovládání slouží dvě tlačítka umístěné ve spodní části přístroje. Horním tlačítkem se regulují stahy vaginy a spodním se přepíná mezi 10 vibračními módy.

LED světelná signalizace pomocí barev indikuje stav baterie při nabíjení. V případě, že kontrolka svítí oběma barvami (zelená i červená), znamená to, že je zapnutá funkce stahů masturbátoru
a vibrací zároveň.

Dopřejte si s touto pomůckou chvíle slasti kdykoliv a kdekoliv. Díky množství funkcí bude každý zážitek jiný!

Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Takový typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6513
Délka: 23,4 cm
Tvar: Vagína
Materiál: CyberSkin
Povrch: S výstupky
Vibrace: 10 druhů vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: USB
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...