Satisfyer Men Heat Vibration

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Satisfyer Men Heat Vibration

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
1 299
PLUSY:
  • Stimulace vibracemi a teplem
  • Jemný silikon
  • 11 vibračních módů
  • Dobíjecí
  • Snadné čištění
MÍNUSY:
  • Poměrně krátký, není na celý penis
4,0
na základě 1 hodnocení
150+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Pánský masturbátor Satisfyer Men Heat Vibration přináší unikátní stimulaci prostřednictvím vibrací a tepla. Novinka od německé firmy Satisfyer je určená všem mužům, které už běžná masturbace nudí a hledají zpestření pro své pravidelné potěšení.

Masturbátor je vyroben z odolného tvrzeného plastu s lesklou povrchovou úpravou. Je tvarován tak, aby příjemně padl do ruky a pohodlně se držel. Neklouže a přístup k ovládacím prvkům je snadný, reálně se sice drží poměrně dobře, avšak ergonomie by mohla být lepší.

Samotný vnitřek masturbátoru je z medicínského silikonu s hedvábným povrchem a narozdíl od jiných podobných produktů, se nedá vybírat z tuby, nakolik je zde přítomná funkce ohřívání. Ohřev mimochodem funguje až do teploty 40 stupňů Celsia.

Kromě vzpomínaného ohřevu je masturbátor vybaven také klasickou funkcí vibrování. Dostupných je až 11 druhů vibrací. A aby toho nebylo málo, celý masturbátor je voděodolný, takže si ho můžete užít například ve sprše.

Snad jedinou nevýhodou tohoto jinak skvělého masturbátoru je jeho velikost. Určený je hlavně ke stimulaci žaludu. Je malý a celý penis se tak do něj rozhodně nevejde. Je tedy potřeba zvážit, jestli chcete stimulovat celý penis nebo jen jeho část. Pokud máte rádi stimulaci žaludu, je tento masturbátor jasná volba.

Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Takový typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (1)
Bob
Hodnoceno 22.10. 2021
Anonymní recenze Recenze je od anonymního návštěvníka.
Nevíme, zda má s tímto produktem skutečné zkušenosti.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7249
Délka: 14,0 cm
Hmotnost: 193 g
Tvar: Univerzální
Materiál: Silikon
Vibrace: 11 módů
Voděodolnost: Voděodolný
Baterie: Nabíjecí
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...