Mediální spolupráce

Mediální spolupráce, recenzování a soutěže

Provozujete vlastní blogYouTube kanál, skupinu na Facebooku nebo na Instagramu? Pokud ano a máte rádi kvalitní výrobky z Německa, nabízíme Vám velmi zajímavou mediální spolupráci - výhodnou pro obě strany.

JAKÉ VÝHODY MEDIÁLNÍ SPOLUPRÁCE PŘINÁŠÍ?

  • Zaslání vybraných (recenzovaných) produktů ZDARMA
  • Doprava zcela ZDARMA
  • Hodnotné slevové poukazy podle typu spolupráce
  • Propagace Vašeho kanálu 

1) Psaní článků na Váš blog

Pokud je toto zrovna Vaše situace, tak jste tu správně, máme pro Vás výhodnou nabídku spolupráce s Lolipop.cz. Nabídka je platná jen pro blogy s unikátní měsíční návštěvností vyšší nežli 5 000 unikátních návštěv, výchozím parametrem pro měření návštěvnosti je Google Analytics. Při žádosti o spolupráci nám prosím posílejte také výpis z GA. 

  • Vlastníte-li blog s unikátní měsíční návštěvou do 30 000 unikátních návštěvníků, tak Vám nabízíme poukázku na 500Kč pro Váš pravidelný měsíční nákup.  Co za to? :) Požadujeme za to následující: pravidelnost článků, unikátnost, odkazy na produkty na web, fotografie
  • Vlastníte-li blog s unikátní měsíční návštěvností do 60 000 unikátních návštěvníků, tak Vám nabízíme poukázku v hodnotě 850Kč pro Váš pravidelný měsíční nákup. Podmínky jsou stejné jako v bodě A1 a to především pravidelnost článků, unikátnost, odkazy na produkty, fotografie a další podpora na (FB + IG) pokud na těchto sítích jste :) 

 

  • Vlastníte blog s vyšší návštěvností nežli je 60 000 unikátních návštěvníků měsíčně? Máme pro Vás individuální přístup a nabídku. Neváhejte se nám ozvat. 

 

B) Máte vlastní YouTube kanál a sleduje Vás více nežli 1500 odběratelů? Pokukd ano, tak pro Vás máme skvělou možnost spolupráce! Máme pro Vás připravené slevové poukázky dle úspěšnosti Vašeho kanálu, podívejte se na možnosti, které Máme přímo pro Vás :) 

 

  • Vlastníte aktivní kanál na YouTube 1 500 až 5 000 followery? Pokud ano, tak jste tu správně! Máme pro Vás výhodnou nabídku spolupráce. Nabízíme Vám pravidelné poskytnutí produktů k recenzování. Předpokladem je pravidelné a dlouhodobější spolupráce v období alespoň 6 měsíců. Požadujeme pravidelné vydávání recenze 1x za měsíc na Vašem kanále, intormaci na FB a  IG a to je vše :) Pro tyto účely nabízíme poukázku v hodnotě 450Kč každý měsíc + poštovné zdarma. 

 

  • Vlastníte aktivní kanál na YouTube a sleduje Vás více nežli 5 000 followerů? Pokud ano máme pro Vás měsíční poukázku na produkty z našeho eshopu www.lolipop.cz v hodnotě 800Kč + poštovné zdarma. Požadujeme stejnou činnost jako v předchozím bodě a to hlavně pravidelnou a dlouhodobější spolupráci, vydávání recenzí alespoň 1x za měsíc. 

 

  • Vlastníte kanál s vyšší sledovaností nežli je 25 000 followerů? Máme pro Vás individální podmínky, neváhejte se nám ozvat!

 

V případě dlouhodobé spolupráce nabízíme každému, kdo bude mít zájem dodatečnou podporu Vašeho kanálu a to formou soutěže, promoakce, aj. 

 

C) Máte svůj propagační kanál na Facebooku a Instagramu ? Pokud ano, tak pro Vás máme možnost spolulpráce také, získáte od nás poukázku na zboží v hodnotě 500Kč/měsíčně a požadujeme na každém kanálu jako na IG tak na FB vždy 5 příspěvků v daném měsíci s odkazem na lolipop.cz a fotkou nebo zmínkou o produktu od nás. 

V případě, že pro nás máte nějakou speciální nabídku na spolupráci s Vámi, tak se nám neváhejte ozvat. Ke každému přistupujeme individuálně a jsme malá rodinná firma, která se snaží být svým zákazníkům oporou a informovat je o kvalitních výrobcích, které také stále zařazujeme do naší nabídky. 

Lolipop.cz