Věrnostní program

Věrnostní Program 

Chtěli byste při svých nákupech kvalitní německé drogerie  a potravin ušetřit a přitom mít kvalitní výrobky?

Nabízíme Vám tedy 2 možnosti jak při svých pravidelných nákupech, ušetřit nějakou korunu, přijít k suprovým tajným akcím a nebo si i přivydělat nějakou korunu navíc.

 

1. Výhodnější nákupy pro celou rodinu 

Ptáte se, jak to jde udělat? 

Je to jednoduché, stačí se u nás zaregistrovat na lolipop.cz - registrace a následně kontaktovat kolegyni na email obchod@procvrcky.cz s informací, že byste rádi nakupovali pro svou rodinu a příbuzné za výhodnější ceny a rádi byste s naší drogerií ušetřili. 

Kolegyně Vám nastaví ceny a můžete začít nakupovat! Je zde několik drobných podmínek, ale zajisté to pro Vás nebude problém splnit :) 

 •  Podmínka minimálního nákupu pro získání slevy v hodnotě Kč 1300,- 
 •  Podmínka pravidelného nákupu 1x za 2 měsíce

POZOR: SLEVA NENÍ UDĚLOVÁNA AUTOMATICKY PO NÁKUPU, JE NUTNÉ O NI POŽÁDAT NA EMAILU. SLEVU NENÍ MOŽNÉ DODATEČNĚ PŘIZNAT A POSKYTNOUT. 

 

2. Spolupráce pro maminky na mateřské (přivýdělek) nebo práci na doma?

V čem tato spolupráce spočívá? 

Nabízíme jednoduchou možnost, jak si při mateřské, k důchodu či při práci doma přivydělat od "pár kaček" až po "několi tisíc" měsíčně. Je to jednoduché, ve zkratce stačí nakupovat pro sebe a pro své známé a kamarády. Pro Vaše nákupy nabízíme výhodnější ceny i dopravu a Vy svým známým nabídnete i tak výhodnou klasickou (prodejní) cenu! Proč v tom hledat něco složitého, že? 

Jak s prvním nákupem a odstartovat můj přivýdělek? 

Jednoduše se zaregistrujte na lolipop.cz - registrace a informujte nás o tom, že byste rádi začali nakupovat za účelem přivýdělku na email: obchod@procvrcky.cz  My Vám nastavíme Vaše výhodnější ceny! Nastavení ceny je provedeno cca do 48 hodin od přijetí požadavku po registraci. Ceny nejsou přepsány automaticky a je nutné si o ně napsat na výše uvedený email :). 

POZOR: SLEVA NENÍ UDĚLENA AUTOMATICKY, JE NUTNÉ O NI POŽÁDAT A NECHAT SI SCHVÁLIT SPOLLUPRÁCI PRACOVNÍKEM. BEZ SCHVÁLENÉ REGISTRACE NENÍ MOŽNÉ DODATEČNĚ SLEVU POSKYTNOUT! KONTAKTUJTE NÁS PROTO NA NAŠEM EMAILU!

Jaké jsou podmínky přivýdělku s německou drogerií ? 

Podmínek je jen pár a jsou velmi jednoduché! 

 • Limit pro nákup - první podmínkou je limit pro Váš nákup. Minimální objednávka pro získání slevy na zboží je v hodnotě Kč 1500,- pokud máte tuto podmínku splněnu již máte jen krůček k úspěchu. 
 •  zaslání zboží - zde je účtována vždy výhodnější přeprava a to v hodnotě Kč 50,- za každý balík o váze 30Kg (příklad hovoří za vše: Nakoupila jsem si zboží o váze 60Kg - zasíláme tedy 2x balík o váze 30Kg za cenu 2x50Kč). 
 • vyzvednutí zboží - to je samozřejmě zdarma na adrese centrálního skladu lolipop.cz 
 • Poslední z podmínek nakonec Pokud nenakoupíte v horizontu 3 měsíců, tak je sleva z Vaší registrace odstraněna. Takže pokud si ji chcete udržet, je nutné nakoupit v minimální hodnotě 1500Kč každé 3 měsíce. 

Jak s výdělkem? 

Příklad paní Aleny z Českých Budějovic, která nám dovolila její informace použít. Je to maminka na mateřské, která má zároveň otevřený krámek s oblečením a má doma jednoho malého lumpíka :) Alena se u nás zaregistrovala arozhodla se naši nabídku nabídnout nejen kamarádkám ale zařadit si ji i do sortimentu v krámku. My jsme ji zdarma k první objednávce poskytli i několik vzorků, aby měla co rozdávat.Paní Alena je rozdala a začala u nás čím dál více objednávat. V prvním měsíci objednala za 5800Kč a další měsíce její objednávky rostly a objednávala i za dvojnásobek až trojnásobek. Při každé objednávce od nás dostala nějaké vzorečky a další reklamní předměty, které byly možné. Její výdělek byl dle jejích slov "několik tisíc měsíčně, což na ulici nenajdu:)

Možná by Vás mohlo také zajímat: 

 • Nepotřebujete žádný živnostenský list ani potvrzení o podnikání 
 • Nepotřebujete skoro žádný základní kapitál - zboží zasíláme na dobírku na základě Vaší objednávky
 • Garantujeme Vám vrácení peněz, pokud Vám někdo zboží odmítne - jen si ho vyzvedne náš kurýr a penízky Vám vrátíme na účet
 • Nakupujete pro svou spotřebu a pro svou rodinu za výhodnější peníze kvalitní a značkové německé zboží
 • Máte výhodnější poštovné a rychlejší expedici (přednostní zpracování zásilky