Proč používat čisticí prostředek na erotické pomůcky?

Určitě jste se sami sebe někdy ptali, jestli je používání erotických pomůcek hygienické. Každý den se přesvědčujeme, jak moc je hygiena důležitá. Dodržujeme osobní hygienu a nejíme jídlo, které není důkladně umyté či tepelně upravené tak, aby se v něm nenacházely bakterie.
 

Na hygienu proto myslí i samotní prodejci. A právě proto, aby bylo používání erotických pomůcek nejen příjemné, ale i hygienické, existuje řada pomůcek na jejich čištění. Tyto čistící přípravky jsou navržené tak, aby nepoškodily erotickou pomůcku, ale zároveň ji dezinfikovaly a zlikvidovaly všechny bakterie, které by na ní mohly ulpět.

Erotické pomůcky by se měly čistit před každým použitím i po použití. Čištění před použitím vám zaručí co nejdůkladnější hygienu. Čištění po použití je ale mimořádně důležité, dokonce ještě důležitější než před ním. Zejména proto, že tělesné sekrety mohou erotickou pomůcku vážně narušit a po delší době mohou mít specifický zápach.

Čisticí pomůcky jsou dostupné v různých formách, jako jsou gely, spreje, roztoky, pudry či ubrousky. K nejuniverzálnějším prostředkům patří dezinfekční sprej, který je vhodný pro každou erotickou pomůcku. Další způsoby čištění slouží k pečlivější údržbě, ty ale nejsou určené pro všechny erotické pomůcky. V návodu k použití každého produktu se dočtete, na jaký typ materiálu je čistič určen, popřípadě se kterým materiálem se nesnese.

K nejzajímavějším a nejneobvyklejším produktům patří pudr. Ten je určený zejména pro materiál Real Feel Super Skin a byl patentovaný na materiál Fleshlight. Jedná se o univerzální materiál, který velmi přesně imituje vagínu. Kvůli jeho vynikajícím vlastnostem a věrohodné struktuře je třeba věnovat mu zvláštní pozornost. Pudr udržuje jeho měkkost a zároveň ho důkladně čistí.

Dalším specifickým materiálem je například Latex, který musí dokonale přilnout ke kůži. Proto existují kromě čisticích prostředků i pomůcky, díky kterým se mnohem snáz obléká.

Samotné erotické hračky se často dodávají v luxusním boxu, pouzdru či sáčku – i to slouží k jejich hygieně. Obecně si ale box můžete koupit i zvlášť.

Čisticí prostředky stojí od 240 Kč po 350 Kč . Závisí to nejen na materiálu, pro který je prostředek vhodný, ale také na jeho gramáži či specifických vlastnostech.

Článek připravil
Lolipop.cz
06.06. 2022
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Co je to ...
03.03. 2021
Co je to partnerský vibrátor a proč se vyplatí ho vyzkoušet?
Když se řekne partnerský vibrátor, ne každý ví, co přesně si má pod tímto pojmem představit. Dokonce se může stát, že ani při pohledu na tuto hračku mnozí nebudou mít jasno v tom, jak se používá. Od jiných erotických pomůcek, které jsou často rozpoznatelné na první pohled, se partnerské vibrátory odlišují svým elegantním a nenápadným vzhledem. Co to partnerský vibrátor je, jak přesně se používá a co všechno v posteli dokáže?
902
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...