Satisfyer Love Breeze modrý

1 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Satisfyer Love Breeze modrý

1 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
799
Popis produktu
Bezdotykový stimulátor klitorisu od značky Satisfyer - Love Breeze.

Tento menší stimulátor výborně sedí v ruce a je vhodnou volbou pro každou ženu, která má svou pomůcku pro potěšení vždy při sobě. Love Breeze má 2 motorky, přičemž každý má své samostatné tlačítko ovládání. Je tak pouze na vás, jakou kombinaci 10 vibračních režimů a 11 pulzačních intenzit tlakových vln zvolíte. Samotný otvor na klitoris je vyroben z medicínského silikonu, který je pro tělo zcela bezpečný a nedráždí intimní partie. Otvor na klitoris je středně velký, tvarovaný tak, aby se snadno používal, ať už máte klitoris větší nebo menší. Konstrukce stimulátoru je plně vodotěsná, vhodná i k použití například ve vaně či sprše.

Motorek se nabíjí pomocí přiloženého USB kabelu, který se přichytí magnetickým patentem. Plné nabití baterie trvá 150 minut.

Pro maximalizaci potěšení vyzkoušejte nanést na klitoris stimulační gel, který jej prohřeje a zvýší jeho citlivost. Některé krémy dokonce klitoris zvětší... Díky extra dráždění dokážete orgasmu dosáhnout rychleji, zesílit jeho intenzitu a některým ženám se podaří dosáhnout i mnoha orsgasmů během jednoho kola :)

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (1)
Lucie
Hodnoceno 22.10. 2021
Anonymní recenze Recenze je od anonymního návštěvníka.
Nevíme, zda má s tímto produktem skutečné zkušenosti.
Skvělá cena za dobíjecí zařízení Satisfyer. Mám také Dual, který mi vyhovuje o něco více, ale jako cestovní verze je skvělý.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7366
Délka: 9,5 cm
Hmotnost: 79 g
Materiál: Silikon
Povrch: Hladký
Flexibilita: Pevný
Vibrace: 10 druhů vibrací a pulzací + 11 módů tlakových vln
Hlučnost 35 - 58 db
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: USB
Doba nabíjení: 2.5 hodiny
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...