Dlouhé japonské kapající svíčky 3 ks

2 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Dlouhé japonské kapající svíčky 3 ks

2 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
249
PLUSY:
  • Určeno pro zkušené uživatele / teplejší vosk
  • Vyrobeno z netoxického vosku
Popis produktu
Nenápadné svíčky, o kterých nikdo jiný kromě vás nebude tušit, k čemu je chcete použít, představují pomůcku vhodnou pouze do rukou zkušených a odhodlaných milenců. Pokud rádi objevujete nové zážitky a postel pro vás znamená místo, kde jste otevření experimentům, tak tato pomůcka byla vyrobena právě pro vás.

V balení se nacházejí 3 různobarevné svíčky, jejichž stékající vosk při styku s kůží přinese namísto utrpení slast, jakou jste dosud neměli možnost poznat.

Hořící plamen vás přinutí být neustále v pozoru a toužebně očekávat, co následující sekundy přinesou. Pokud svoji polovičku svážete nebo jí nasadíte pouta, zachvátí vás pocit dominance, a skutečnost , že máte její "osud" ve svých rukou, vám poskytne nevídané vzrušení.

Vosk po několika sekundách začíná zasychat a v těkutém stavu při kontaktu s pokožkou nezpůsobuje popáleniny. Můžete si tak partnerovo tělo vyzdobit netradičním, ale o to dráždivějším způsobem. Po úplném zaschnutí se vosk snadno z pokožky sloupne.

Použití:
Zapalte svíčku a počkejte, dokud vosk začne měknout. Držte mírně nakloněnou svíčku 15 - 20 cm nad partnerovým tělem a nechejte vosk kapat na jeho pokožku. Před prvním použitím otestujte partnerovu reakci na takové části těla, která není velmi citlivá (např. hřbet dlaně). Postupně začněte svíčkou procházet i přes trup, břicho a pozorujte, jaké to je dráždit svou polovičku i tímto spalujícím živlem.

Při manipulaci s tímto produktem dbejte na bezpečnost všech zúčastněných osob.

Materiál: Parafín.
Recenze (1)
Nikol
22.10. 2021
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6543
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...