9-dílný černý BDSM kit s kožešinkou

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

9-dílný černý BDSM kit s kožešinkou

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
899
PLUSY:
  • 9 různých BDSM pomůcek v jednom balení
  • Sada vhodná i pro začátečníky
  • Jemná kožešinka chrání před podlitinami
Popis produktu
Úplné znehybnění? Spoutání, výprask nebo okamžité umlčení? S touto sadou erotických pomůcek velmi rychle přijdete na chuť lechtivým BDSM praktikám! Najdete v ní vše, co potřebujete
k uskutečnění svých tajných přání, o kterých jste se dosud báli i jen mluvit.

Černý BDSM kit obsahuje:

Masku na oči, se kterou vám vše zůstane skryto, zato ale pocítíte intimní pocity intenzivněji jinými smysly! Maska dobře přiléhá na tvář a zevnitř je potažena jemnou kožešinkou, takže je i pohodlná. Díky pružné gumě se maska přizpůsobí obvodu hlavy, zároveň nikde netlačí ani neškrábe.

Bičík s třásněmi a delší rukojetí, který padne akorát do dlaně. Obratně se s ním manipuluje a dlouhé tenké třásně mohou bičovat hýždě, prsa, stehna nebo intimní partie. Střapce jsou pružné a velmi příjemné na dotek.

Plastový kulatý náústek s nastavitelným popruhem okolo hlavy. Ihned po jeho nasazení nastane
v ložnici dokonalé ticho, jediné na co se vaše polovička zmůže, je slastné vzdychání. Kulička je dutá a má v sobě několik otvorů, které umožňují dýchání ústy.

Černé hebké lano, se kterým můžete vyzkoušet i komplikovanější japonskou techniku svazování. Postupně se můžete zlepšovat ve vytváření uzlů a ke znehybnění partnera/ky už nebudete potřebovat žádné jiné pomůcky.

Obojek na krk s odnímatelným vodítkem. Z vnitřní strany je vystlaný jemnou kožešinkou, která poskytuje komfort a zabraňuje zařezávání nebo tvorbě škrábanců. Obojek je nastavitelný a lze ho přizpůsobit obvodu krku.

2 manžety na zápěstí a 2 manžety na kotníky s kožešinkovou výztuhou a nastavitelným obvodem. Každá z nich má kovovou karabinu, pomocí které je můžete spojovat dohromady nebo každou zvlášť připnout na jiné místo. Manžety se nezařezávají do pokožky a nezpůsobují podlitiny ani škrábance.

Svorky na bradavky s rolničkou. Svorky mají nastavitelné sevření a latexové návleky, které brání poranění bradavek.

Smyslné lechtivé peříčko, jež podráždí smysly všech zúčastněných.

BDSM sada na experimentování není zabalena v dárkovém balení. Pokud ji tedy chcete někomu darovat, doporučujeme ji zabalit do dárkového papíru.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6999

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...