Insane Cane rákoska s kovovou rukojetí 65 cm

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Insane Cane rákoska s kovovou rukojetí 65 cm

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
569
PLUSY:
  • Rukojeť z nerezavějící ocele / povrch rákosu potažen umělou kůží
  • Vhodné pro zkušené s BDSM praktikami
Popis produktu
Masivní rákoska, která u každého subíka zaručeně vzbudí respekt a v rukách správného pána/paní se v okamžiku promění v nástroj, který napraví i toho největšího neřáda!

Pomůcka je vhodná na údery zaměřené na delší svaly – svalstvo na zadečku či zadní straně stehen. Špičku ale můžete nasměrovat i na citlivá místa s jemnou pokožkou – chodidla nebo dlaně. Ačkoliv je rákos poměrně široký a ohebný, nedoporučuje se používat na části těla, která skrývají vnitřní orgány – trup, hrudník, atd. Na tyto partie je vhodné zvolit například bičík.

Rákos má povrch potažen imitací kůže, která mírně tlumí sílu úderů i zvuky. Navzdory tomu při vyvinutí větší síly dokáže způsobit pořádnou bolest, proto ho před prvním použitím doporučujeme vyzkoušet nanečisto.

Pevná úchytka padne akorát do ruky. Na konci má popruh, který slouží jako pojistka před vyklouznutím ze spocené dlaně a rovněž i jako úchytka na zavěšení.

Potrestejte svého neposlušného subíka a ukažte mu, kdo je tady pánem! Více se o BDSM dočtete na našem blogu: Jak začít s BDSM.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6597
Délka: 65,0 cm
Použitelná délka: 48,0 cm
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...