Heart Ball Gag silikonový náústek ve tvaru srdce

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Heart Ball Gag silikonový náústek ve tvaru srdce

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
399
PLUSY:
  • Využití 2v1 = jako náústek i obojek
  • Roztomilé a sexy provedení
  • Unisex provedení
MÍNUSY:
  • Silikon je náchylnější k prokousnutí
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
10+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Pro milovníky BDSM a nadšence do krásných erotických pomůcek je tu náústek ve tvaru srdce. Umlčte svého subíka rozkošným způsobem.

Černo-červený popruh s malými červenými srdíčky je propracovaný do nejmenšího detailu. Popruh je z kvalitní ekokůže, vnitřní strana popruhu je sametově hladká. Dobře zpracovaná vnitřní strana zaručí pokožce pohodlí a nebude se zadírat do vlasů.

Silikonové provedení náústku jistě udělá mnohým lidem radost, protože u něj nehrozí poškození zubů. Třeba však myslet na to, že silikon je méně odolný než kov. Při vícenásobném použití ho můžete zubama v návalu vášně poškodit. 

Červené srdíčko má rozměry 3 x 3,5 x 4 cm a skvěle zapadne do úst. Navíc není pevně přichycené, je posuvné a umožňuje pohyb do stran až v rozsahu 1,5 cm. To subíkovi umožní jemné pohyby hlavou.

Náústek Heart Ball Gag lze použít i jako obojek. I v této verzi působí sexy, drsně a mile zároveň.
Náústek/obojek má nastavitelný popruh, který se zapíná vzadu na hlavě/krku. Umožní vám přizpůsobit si velikost vašim potřebám, a to až do obvodu 63,5 cm. 

Silikonové srdíčko nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, úplně postačí, když ho po použití umyjete mýdlem, vodou a poté vydezinfikujete. Stejný postup platí pro část popruhu, který byl vystavený slinám.


 
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX8297
Délka: 63,5 cm
Materiál: Silikon

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...