Satisfyer Curvy 3+ pulzační a vibrační smart stimulátor růžový

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Satisfyer Curvy 3+ pulzační a vibrační smart stimulátor růžový

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
1 249
PLUSY:
  • Užší sací otvor - vhodný na menší klitoris
  • Smart vibrátor, který lze ovládat také pomocí speciální aplikace nejen na velké vzdálenosti
  • Kompatibilní s Androidem a Apple Smartphone, iPad a Apple Watch
  • Rozšířené možnosti funkcí pomocí aplikace
  • Sací stimulátor klitorisu + vibrátor na bod G v jednom
  • Dva motorky, každý se samostatným ovládáním
  • Silikonový antialergický materiál
5,0
na základě 2 hodnocení
200+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Satisfyer Curvy 3+ je nejnovější varianta oblíbených stimulátorů klitorisu ze série Curvy. Ukrývá v sobě unikátní kombinaci stimulační tlakové vlny, která bezdotykově dráždí klitoris a zároveň Curvy 3+ vibruje, což znamená, že ho můžete použít z opačné strany než vibrátor na dráždění bodu G.

Oproti svým předchůdcům Curvy 1+ a Curvy 2+ je Curvy 3+ celkově užší a plošší, díky čemu se v ruce drží trochu jinak. Zároveň je z těchto tří stimulátorů nejlehčí. Jeho plošší tvar zároveň umožňuje použít jej jako vnější stimulátor celé vulvy. Tehdy však budete stimulována pouze vibracemi, neboť v této poloze klitoris nedosáhne do otvoru stimulátoru.

Vibrační sací stimulátor je anatomicky tvarovaný, dostatečně velký otvor snadno pokryje klitoris. Vibrátor má 2 motorky a každý se ovládá samostatným tlačítkem. Rozdělení motorků je výhodou, protože pouze vy sama si zvolíte, jestli chcete vibrování kombinovat se sáním nebo ne.

Vibrátor Satisfyer Curvy 3+ je vyroben ze silikonu, materiálu, který je 100% bezpečný a pro tělo zdravotně nezávadný. Vhodný je také pro velmi citlivou vaginální sliznici nebo pro ženy trpící alergiemi. Na dotek je velmi jemný, bez vůně či zápachu a rychle se přizpůsobí teplotě vašeho těla. 

Satisfyer Curvy 3+ má užší sací otvor proti ostatním Satisfyer Curvy stimulátorům, a proto je vhodný na menší klitoris. Pokud máte klitoris větší či plnější, doporučujeme vám sáhnout po Curvy 1+, který má tento otvor největší.

Sací část má 11 druhů různě přerušovaných a různě silných tlakových vln. Stimulátor má zároveň 11 vibračních a pulzačních rytmů, které můžete po otočení stimulátoru využít jako G bod vibrátor a zavést jej do vaginy.

Pro základní ovládání funkcí slouží tlačítka umístěná přímo na vibrátoru. Tento jedinečný stimulační vibrátor je však z druhu Smart a můžete jej tedy ovládat také pomocí speciální aplikace přes vaše chytré zařízení.

OVLÁDání SATISFYER Curvy 3+ POMOCí APLIKaCE

K ovládání pomocí vašeho telefonu je potřeba stáhnout si speciální aplikaci Satisfyer Connect, která je zdarma. Po nainstalování se vám otevřou rozšířené možnosti ovládání jako vibrace podle rytmu vaší oblíbené skladby, vytvoření si vlastní sekvence stimulování a dokonce i ovládání na dálku, když je váš partner či partnerka daleko od vás. Přes mobil se zároveň na sebe můžete se svou polovičkou dívat, což ještě více přispěje k erotickému naladění. 

Vibrátor je kompatibilní se systémem Android a Apple Smartphone, iPad a Apple Watch.

Satisfyer Curvy 3+ můžete ponořit také pod vodu, avšak maximálně do hloubky 1 metru a po dobu maximálně 30 minut.
K nabíjení slouží přiložený magnetický USB kabel. 

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
*Značka Bluetooth® a loga jsou registrovanými značkami, které vlastní společnost Bluetooth SIG, Inc. a jakékoliv používání těchto značek společnosti EIS GmbH podléhá licenci. Označení Apple, logo společnosti Apple a Apple Watch jsou ochrannými známkami společnosti Apple Inc. Název Android a logo jsou ochrannými známkami a vlastnictvím společnosti Google LLC. 
Recenze (2)
Godo
Hodnoceno 25.11. 2021
Anonymní recenze Recenze je od anonymního návštěvníka.
Nevíme, zda má s tímto produktem skutečné zkušenosti.
Lenka
Hodnoceno 22.10. 2021
Anonymní recenze Recenze je od anonymního návštěvníka.
Nevíme, zda má s tímto produktem skutečné zkušenosti.
Nemám slov. Velmi jsem váhala, zda si něco takového pořídit, ale opravdu jsem udělala dobře, vůbec nelituji této investice do sebe.. nevím, jestli jsem někdy předtím zažila něco tak úžasného.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7261
Délka: 15,0 cm
Použitelná délka: 11,0 cm
Průměr: 4,5 cm
Hmotnost: 105 g
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Zahnutý
Vibrace: 11 tlakových módů + 10 vibračních módů
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Bezdrátové
Baterie: USB
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...