Satisfyer Dual Pleasure pulzační a vibrační smart stimulátor bílý

Satisfyer Dual Pleasure pulzační a vibrační smart stimulátor bílý

PLUSY:
  • Sací otvor vhodný i na větší klitoris
  • Smart vibrátor, který lze ovládat také pomocí speciální aplikace nejen na velké vzdálenosti
  • Kompatibilní s Androidem a Apple Smartphone, iPad a Apple Watch
  • Rozšířené možnosti funkcí pomocí aplikace
  • Sací stimulátor klitorisu + vibrátor
  • Dva motorky, každý se samostatným ovládaním
  • Silikonový antialergický materiál
5,0
na základě 1 hodnocení
100+ zákazníků zakoupilo
Popis produktu
Satisfyer Dual Pleasure poskytne hned dva druhy potěšení. Stimulátor v sobě kombinuje stimulační tlakové vlny, které bezdotykově dráždí klitoris, zatímco jeho druhá strana vibruje, takže jej zároveň můžete použít i jako G-spot vibrátor.

Vibrační sací stimulátor je anatomicky tvarovaný, dostatečně velký otvor jednoduše pokryje klitoris. Jeho ergonomicky tvarovaná konstrukce po vložení do vaginy cíleně nasměřuje vibrace na bod G. Stimulátor má 2 motorky a každý se ovládá samostatným tlačítkem. Rozdělení motorků má tu výhodu, že pouze vy sama si zvolíte, jestli chcete kombinovat vibrace se sáním nebo ne.

Stimulátor Dual Pleasure je vyroben ze silikonu, materiálu, který je 100% bezpečný a pro lidské tělo zdravotně zcela nezávadný. Je vhodný i pro velmi citlivou vaginální sliznici nebo pro ženy trpící alergiemi. Na dotek je velmi jemný, bez vůně i zápachu a rychle se zahřeje na vaši tělesnou teplotu.

Satisfyer Dual Pleasure má větší sací otvor, aby se do něj pohodlně vešel i větší klitoris. Druhá část vibrátoru má použitelnou délku cca. 12,5 cm a nabídne vám 11 druhů vibračních a pulzačních rytmů.

Sací část má 11 režimů různě přerušovaných a různě silných tlakových vln. Pro základní ovládání funkcí slouží tlačítka umístěné přímo na vibrátoru. Tento jedinečný stimulační vibrátor je však z druhu smart, což vám umožňuje ovládat ho také pomocí speciální aplikace přes vaše smart zařízení.

OVLÁDÁNÍ SATISFYER DUAL LOVE POMOCÍ APLIKACE
K ovládání pomocí chytrého zařízení (telefon, tablet, hodinky) je potřeba si stáhnout speciální aplikaci Satisfyer Connect, která je zdarma. Po nainstalování se vám otevřou široké možnosti ovládání jako vibrace podle rytmu vaší oblíbené skladby, vytvoření si vlastní sekvence stimulování a dokonce i ovládání na dálku, když je váš partner či partnerka daleko od vás. Přes smartphone se navíc můžete spolu s partnerem/partnerkou na sebe navzájem dívat, což ještě více přispěje k vzájemnému potěšení.

Stimulátor je kompatibilní se systémem Android a Apple Smartphone, iPad a Apple Watch.

Pokud chcete Satisfyer spárovat s mobilním telefonem, ale nevíte, jak na to, podívejte se na náš návod.

Satisfyer Dual Love můžete ponořit také pod vodu, avšak maximálně do hloubky 1 metru a po dobu maximálně 30 minut. K nabíjení slouží přiložený magnetický USB kabel.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.

*Značka Bluetooth® a loga jsou registrovanými značkami, které vlastní společnost Bluetooth SIG, Inc. a jakékoliv používání takových značek společností EIS GmbH podléhá licenci. Označení Apple, logo společnosti Apple a Apple Watch jsou ochrannými známkami společnosti Apple Inc. Název Android a logo jsou ochrannými známkami a vlastníctvím společnosti Google LLC. 
Recenze (1)
Iva
Hodnoceno 22.10. 2021
Anonymní recenze Recenze je od anonymního návštěvníka.
Nevíme, zda má s tímto produktem skutečné zkušenosti.
superkombo!
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7742
Délka: 17,5 cm
Použitelná délka: 12,5 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hladký
Flexibilita: Zahnutý
Vibrace: 11 tlakových módů + 10 vibračních módů
Voděodolnost: Voděodolný
Ovládání: Bezdrátové
Baterie: Nabíjecí
Doba nabíjení: 2.5 hodiny
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...