Satisfyer Love Triangle pulzační vibrační smart stimulátor černý

3 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Satisfyer Love Triangle pulzační vibrační smart stimulátor černý

3 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
1 049
PLUSY:
  • Kombinuje tlakové vlny + vibrace pro extra potěšení
  • Smart vibrátor, který lze ovládat také pomocí speciální aplikace nejen na velké vzdálenosti
  • Kompatibilní s Androidem a Apple Smartphone, iPad a Apple Watch
  • Rozšířené možnosti funkcí pomocí aplikace
  • Silikonový antialergický materiál
Popis produktu
Satisfyer Love Triangle v sobě ukrývá 2 druhy potěšení. Stimulátor kombinuje stimulační tlakové vlny, které bezdotykově dráždí klitoris, zatímco jeho konstrukce zároveň vibruje, což přináší extra potěšení a dosažení orgasmu je tak ještě rychlejší.

Vibrátor Love Triangle je vyroben ze silikonu, materiálu, který je 100% bezpečný a pro lidské tělo zdravotně zcela nezávadný. Je vhodný i pro velmi citlivou vaginální sliznici nebo pro ženy trpící alergiemi. Na dotek je velmi jemný, bez vůně či zápachu a rychle se přizpůsobí teplotě vašeho těla.

Sací část má 11 režimů různě přerušovaných a různě silných tlakových vln. Pro základní ovládání funkcí slouží tlačítka umístěné přímo na stimulátoru. Tento jedinečný stimulátor je však z druhu Smart a lze ho tak ovládat i pomocí speciální bezplatné aplikace přes vaše chytré zařízení.

OVLÁDání SATISFYER Love Triangle POMOCí APLIKaCE

K ovládání pomocí telefonu je potřeba si stáhnout speciální aplikaci Satisfyer Connect, která je zdarma. Po nainstalování se vám otevírají rozšířené možnosti ovládání jako vibrace podle rytmu vaší oblíbené skladby, vytvoření si vlastní sekvence stimulace a dokonce i ovládání na dálku, když je váš partner daleko od vás. Přes mobil se zároveň můžete na sebe se svým partnerem či partnerkou dívat, což ještě více přispěje k erotickému potěšení.

Stimulátor je kompatibilní se systémem Android a Apple Smartphone, iPad a Apple Watch.
Satisfyer Love Triangle můžete ponořit také pod vodu, avšak maximálně do hloubky 1 metru a po dobu maximálně 30 minut. K nabíjení slouží přiložený magnetický USB kabel. 

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.

*Značka Bluetooth® a loga jsou registrovanými značkami, které vlastní společnost Bluetooth SIG, Inc. a jakékoliv používání takovýchto značek společnosti EIS GmbH podléhá licenci. Označení Apple, logo společnosti Apple a Apple Watch jsou ochrannými známkami společnosti Apple Inc. Název Android a logo jsou ochrannými známkami a vlastnictvím společnosti Google LLC.  
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7271
Délka: 10,0 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Pevný
Vibrace: 11 módů
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Bezdrátové
Baterie: USB
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...