Opruzeniny nemají šanci!

Pro naše nejmenší uděláme první poslední, kdyby to šlo, snad bychom za ně i dýchali. I my chceme, aby se naši i vaši cvrčci měli co nejlépe! V prvních měsících života človíčka se vše točí hlavně kolem jídla, přebalování a spinkání. My jsme se s šestiměsíční Vaneskou tedy nejdříve rozhodli otestovat velkého pomocníka při přebalování - a to Dada zklidňující ochranný krém proti opruzeninám 2v1.

Jelikož nejsme žádní chemici a složení si samozřejmě můžete přečíst přímo na obalu, vezmeme to vyloženě z praktického hlediska pro maminku (či jiného pečovatele) a cvrčka ;).

cvrcek

První věc, co mě potěšila je, že víčko je připevněno k obalu, takže ho nemusím pak nikde hledat. Také je prima, z čehož já mám osobně radost, že nemusím vytírat prsty nějakou "pikslu". Takhle se krásně vymáčkne požadované množství přímo z tuby, jako pasta ;). Jestli občas máte obavy, že přes obsah v plínce neucítíte nic jiného, třeba jak voní krémík, tak nemusíte. Krém proti opruzeninám Dada je bez parfemace a má neutrální PH. Krásně se roztírá a na pokožce vytváří jemný film, který ji chrání před mechanickým odřením i negativním působením látek v moči či bobečku. A co na krém Vaneska? Ta by ho nejraději samou láskou spalala, jako ostatně v tomto období všechno. 

Abychom byli objektivní, je vhodné uvést i negativa. Jediné, co si myslím, že je škoda, že zatím není dostupné větší balení. To 75 ml můžete kupovat už nyní na 

/kremy-mleka-oleje/dada-zklidnujici-ochranny-krem-proti-opruzeninam-2v1--75-ml/

Budeme rádi, když nám pak dáte vědět jak jste spokojeni a zúčastníte se třeba i internetových diskusí na 

IMG_20160224_110843