Pump Worx Beginner's Pussy úzká vakuová pumpa s vaginou

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Pump Worx Beginner's Pussy úzká vakuová pumpa s vaginou

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Barevné varianty:
Tělová - Bílá
Běžná cena: 750 Kč
Cena:
699
Ušetříte: 51 Kč (7%)
PLUSY:
  • Praktický mechanismus čerpadla
  • Klasická manžeta + manžeta vagina v balení
  • Úzký rozměr válce vhodný pro menší penis
Popis produktu

Americká značka Pipedream v této vakuové pumpě kombinuje ultra realistický materiál, design masturbátoru a klasickou pumpu na penis. Výsledkem je pumpa, kterou můžete používat ke ztopoření penisu před milováním nebo ji po ztopoření využít jako masturbátor.

Pumpa má užší rozměry, než je zvykem. Válec je uvnitř dlouhý 18 cm, ale jeho vnitřní průměr je jen něco málo přes 4 cm. To znamená, že je primárně určená pro muže, kteří mají menší penis, než je středoevropský průměr. Válec je průhledný, takže můžete sledovat jak penis roste.

K pumpě dostanete 2 různé manžety. Černá základní manžeta se používá ke ztopoření penisu. Druhá manžeta má tvar vaginy, je široká, měkká, vláčná a na dotek připomíná skutečnou pokožku.

Proti klasickým pumpám, které na odčerpání vzduchu mají balónek, má tato pumpa zdokonalené čerpadlo. Používá se opravdu jednoduše, stačí abyste čerpadlo tahali dvěma prsty. Postupným odsátím vzduchu dosáhnete prokrvení penisu, čímž se jeho rozměr zvětší a poté je potřeba ho zafixovat erekčním kroužkem, který není součástí balení. Pro uvolnění podtlaku slouží ventil na čerpadle. Jeho stlačením dojde k okamžitému vpuštění vzduchu do válce pumpy.

Ať už budete pumpu používat ke ztopoření penisu nebo k masturbaci, v obou případech použijte alespoň malé množství lubrikačního gelu. Manžety jsou suché a nevytváří přirozené zvlhčení jako ženská vagina.

Pokud manžeta ve tvaru vaginy začne časem ztrácet své realistické vlastnosti, stačí na ni aplikovat pudr, který materiál refreshne.

Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Takový typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6306
Barva: Bílá
Délka: 18,5 cm
Použitelná délka: 18,0 cm
Průměr: 4,1 cm
Tvar: Vagína
Materiál: ABS
Povrch: Hladký
Flexibilita: Pevný
Vibrace: Bez vibrací
Voděodolnost: Voděodolný
Výrobce:
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.