Silikonová manžeta na vakuovou pumpu bílá

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Silikonová manžeta na vakuovou pumpu bílá

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
195
PLUSY:
  • Vhodná na pumpu do průměru 7,5 cm
Popis produktu
Silikonovou manžetu na vakuovou pumpu je dobré mít k dispozici, pokud se vám původní manžeta na vaší pumpě zničí nebo poškodí. V takovém případě se nutně nemusíte rozloučit s celou pumpou, úplně postačí, když vyměníte její násadu.

Silikonová manžeta je vhodná na vakuové pumpy s průměrem do 7,5 cm. Je ohebná, přizpůsobí se obvodu pumpy a díky materiálu, ze kterého je vyrobená, se snadno čistí.

Jak na výměnu násady:
Násadu je třeba roztáhnout pomocí konečků prstů a natáhnout na hrdlo vakuové pumpy. Aby vakuová pumpa i po výměně násady fungovala tak, jak má, je důležité novou násadu natáhnout až po její rozšířenou spodní část. Druhý konec násady následně na to zatlačte do pumpy.

Před nasazováním náhradní násadu důkladně omyjte a osušte. Předtím, než se pustíte do výměny násady, ujistěte se, že není mokrá a nejsou na ní žádné nečistoty. V žádném případě nepoužívejte při nasazování násady na pumpu lubrikační gel nebo jiný přípravek, díky kterému by jste násadu na pumpu nasadili snadnější! Mohlo by se stát, že by násada přestala těsnit a přiléhat ke stěnám pumpy, čímž by ztratila svou funkci.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7355
Průměr: 7,5 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Členitý
Flexibilita: Ohebný
Voděodolnost: Voděodolný
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.