FSoG Inner Goddess Glass Pleasure Balls skleněné kuličky

1 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

FSoG Inner Goddess Glass Pleasure Balls skleněné kuličky

1 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
569
PLUSY:
  • Vhodné pro středně zkušené a zkušené ženy
  • Antialergické kuličky ze skla a silikonu / jednoduché čištění
  • Diskrétní úložné pouzdro pro hygienické uskladnění / cestování v balení
  • Originální produkt značky Fifty Shades of Grey
Popis produktu
Přestože erotická trilogie již má své finále dávno za sebou, pro vás vzrušení skončit nemusí! S unikátními designovými kuličkami Fifty Shades of Grey promítnete tajuplnou atmosféru plnou nepředvídatelných zážitků i do vašeho života!

Samotné zavádění kuliček je dokonalé potěšení. Díky preciznímu tvarování a zaobleným okrajům z hebkého silikonu, kuličky s použitím trocha lubrikantu pohodlně vklouznou na své místo. Šňůrka, stejně jako samotné kuličky, je navržena s přihlédnutím na anatomii ženského těla, jeho jedinečnost a individuální potřeby. Po zavedení nezavazí, a tak je možné s kuličkami vyrazit třeba i do ulic.
Během nošení pomůcka neustále stimuluje poševní stěny, důsledkem čeho se zlepšuje flexibilita pánevního dna. Dlouhodobější nošení přináší kýžené výsledky také v posteli – orgasmus je mnohem silnější a požitek ze sexu intenzivnější. Už po měsíci používání můžete zažít vyvrcholení, jaké na několika stranách květnatě popisovala Anastasia Steel!

Venušiny kuličky jsou kombinací dvou nejhygieničtějších a nejtrvalejších materiálů – hypoalergenního silikonu a odolného borosilikátového skla. Oba materiály představují dokonale zdravotně nezávadné materiály. Nečistoty se vždy drží jen na povrchu této pomůcky – sklo ani silikon nepodporuje množení bakterií a nevstřebávají je do sebe. I díky tomu se pomůcka jednoduše udržuje v čistotě, stačí ji po použití opláchnout pod tekoucí vodou a nanést dezifekční čistič na pomůcky. 

Váha 77 g pomůcku předurčuje do rukou žen, které jsou v oblasti Kegelových cviků alespoň trochu zkušené. Pro dámy s povoleným pánevním dnem, které se cvičit teprve chystají, doporučujeme těžší variantu ze stejné kolekce Inner Goddess.  

Součástí balení je také saténové úložné pouzdro. 

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6749
Délka: 16,5 cm
Průměr: 3,3 cm
Hmotnost: 81 g
Materiál: Sklo
Povrch: Hladký
Voděodolnost: Vodotěsný
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...