Joyballs Secret Set sada venušiných kuliček

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Joyballs Secret Set sada venušiných kuliček

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 880 Kč
Cena:
729
Ušetříte: 151 Kč (17%)
PLUSY:
  • 2 velikosti kuliček v balení
  • Vhodné nejen pro začátečníky
  • 100% medicínský silikon
  • Bezpečné pro tělo
  • Úložné pouzdro součástí balení
  • Vzorek lubrikantu součástí balení
  • Elegantní balení - vhodné jako dárek
Popis produktu
Vynikající celosilikonové venušiny kuličky k posilnění svalů pánevního dna, zúžení vaginy a dosažení silnějšího orgasmu. Toho všeho dosáhnete pravidelným používáním kuliček Joyballs Secret - tentokrát v balení se dvěma rozměry kuliček!

Sada Joyballs Secret je vynikající volbou nejen pro začátečníky v oblasti posilování vaginálních svalů. Nejdříve začněte s většími kuličkami (fialovými - dvěma jdoucími za sebou), jelikož netrénované vaginální svaly jsou ochablé, menší kuličku byste necítily, a tak by se vám těžce posilovalo. Zato větší kuličky pocítíte ihned po zavedení, díky čemu budete při zatahování svalů vědět, že to děláte správně. Při pravidelném posilování a schopnosti vytlačit kuličky ven bez pomoci rukou, byste měly být připraveny začít používat menší růžovou kuličku z balení.

Tyto venušiny kuličky se od jiných liší svým inovativním řešením vyjmutí. Klasické venušiny kuličky jsou zakončené šňůrkou, která po zavedení trčí ven. Taková šňůrka je nepraktická, neustále musíte myslet na to, zda je schovaná, ať už například během plavání nebo jinde. Rovněž mohou nepříjemně zavazet ženám s většími pysky. S venušinými kuličkami Joyballs Secret všechny tyto nepříjemné starosti odpadají. Kuličky se zavádějí celé i s háčkem na konci. Nikde tak nic nezavazí, netlačí a vy se můžete v klidu věnovat jakékoliv činnosti. Díky jejich promyšlenému tvaru se nemusíte bát, že by se vám kuličky nepodařilo vytáhnout :)

Kuličky jsou vyrobeny z medicínského silikonu, který je pro tělo 100% bezpečný. Neobsahují žádné škodlivé látky (ftaláty ani latex), a jsou tak vhodné také pro ženy s citlivou vnitřní sliznicí nebo ty, které jsou alergické na jiné méně kvalitní materiály.

Uvnitř každé kuličky se nachází menší kovová kulička, která při používání naráží do stěny vnější kuličky, čímž vznikají vibrace, které vás budou stimulovat a pomohou vám během používání s tím, kam je třeba zacílit svou pozornost zatahováním svalů.

Tajné kuličky Joyballs Secret jsou vhodné pro mladé ženy, pro ženy po porodu, ale i pro dámy v letech, které chtějí předcházet případným inkontinenčním problémům přicházejících s věkem.

Kuličky mají zúženou špičku, která je speciálně navržena pro jednoduché vsouvání. Pro ještě pohodlnější vsunutí můžete zkusit použít kapku lubrikačního gelu na vodní bázi. Vzorek takového gelu je součástí balení. V tom mimojiné najdete také praktické úložné pouzdro. Kuličky vždy uložte do pouzdra vyčištěné, aby nedošlo k jeho zašpinění a následně opakovanému znečišťování kuliček.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX5492
Barva: Růžová
Délka: 6,0 cm
Použitelná délka: 6,0 cm
Průměr: 2,3 - 3,7 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Ohebný
Vibrace: Ano
Voděodolnost: Vodotěsný
Výrobce:
Vanda
25.10. 2021
Trochu větší, ale pokusím se na ně zvyknout.

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.