OVO L1A vyměnitelné silikonové Venušiny kuličky modré

1 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

OVO L1A vyměnitelné silikonové Venušiny kuličky modré

1 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
799
PLUSY:
  • 2 sady guliček ve 2 vahách
  • vhodné nejen pro začátečnice
  • variabilita v rámci váhy
  • bezpečný silikonový materiál
  • anatomicky tvarovaná šňůrka
  • elegantné balení
Popis produktu
Vylepšená řada silikonových Venušiných kuliček od německé značky OVO – L1A s vyměnitelnými kuličkovými závažími.
Je jen na vás zda se pro ně rozhodnete kvůli jejich variabilitě pro posílení svalů pánevního dna, nebo zda si chcete užít extra tajný požitek během dne, o kterém budete vědět pouze vy, díky jejich silným vibracím... Kuličky jsou jako stvořené pro nezkušené dámy, které s posilováním jenom začínají, ale protože balení obsahuje 2 sady v různých vahách kuliček, výborné jsou i pro ty zkušené, které chtějí zvyšovat zátěž a tak ještě více stáhnout svaly a zlepšit funkčnost svých intimních partií.

Pouzdro kuliček

je vyrobeno z na dotek jemného silikonu, který je 100 % bezpečný pro tělo. Silikon neobsahuje složky způsobující alergické reakce či nepříjemné záněty, neobsahuje ftaláty, latex či různá změkčovadla. Celková délka pouzdra i se šňůrkou je 20 cm. Šňůrka je velmi ohebná, přirozeně tvarovaná do vlnky, takže ji jednoduše schováte (jako šňůrku od tamponu).
Při vkládání oválných kuličkových závaží je třeba barevné pouzdro trochu natáhnout a vyvinout mírný tlak pro jejich zatlačení do štěrbiny. Na první pohled se to může zdát jako nevýhoda, ale protože je třeba s pouzdrem zapracovat aby šly kuličky dnu, je absolutně vyloučené aby nastalo jejich uvolnění z pouzdra ve vagíně...

Obsah balení

V balení najdete 2 sady kuličkových závaží. Barevné kuličky jsou lehčí, jejich celková váha je 60 g. Tato váha je ideální na začátek. Druhý pár kuliček, ve stříbrné barvě, má váhu vyšší, a to celkově 75 g. K těmto se propracujete časem. Velkou výhodou při posilování s těmito Venušinými kuličkami je jejich možnost kombinovat kuličky z každé váhy jednu.
Začnete těmi barevnými, jejichž váha je menší, po době, kdy už sama budete cítit, že jste se v posilování zlepšila a chcete zvyšovat váhu, můžete kombinovat jednu barevnou a jednu stříbrnou kuličku.Takto navýšíte váhu postupně. A časem, když už i s touto váhou budete umět pracovat, můžete přejít na čistě stříbrné kuličky. Takovým způsobem maximálně využijete možnosti těchto kvalitních silikonových Venušiných kuliček.

Vibrace

V každé kuličce je další, menší kulička, která při nárazu o stěny vytváří vibrace, které vám pomohou při soustředění se, kde je vlastně potřeba zatahovat svaly a posílit tak pochvu. Některé dámy dokonce tyto otřesy příjemně stimulují a tak chodí celý den s úsměvem na tváři... :)

Čištění

Údržba kuliček je výborná. Jelikož každá část se dá vyčistit samostatně, jednoduše si je "rozeberete" na jednotlivé části, kde každá má hladký povrch. Komponenty vyčistíte teplou mýdlovou vodou a následně důkladně vydezinfikujete dezinfekčním čističem, ale jen tím, který je přímo určený na erotické pomůcky.

Balení

Kuličky mají i balení na vysoké úrovni, tak, jak je pro značku erotických pomůcek OVO zvykem. Samotná krabička má magnetické uzavírání a je výborná na diskrétní a hygienické uskladnění Venušiných kuliček. Nezapomeňte však vždy vložit kuličky zpět do balení důkladně dezinfikované.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem rozrušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (1)
Martin
Hodnoceno 25.10. 2021
Anonymní recenze Recenze je od anonymního návštěvníka.
Nevíme, zda má s tímto produktem skutečné zkušenosti.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX5509
Délka: 20,0 cm
Použitelná délka: 12,0 cm
Průměr: 3,0 cm
Hmotnost: 60 g
Materiál: Silikon
Povrch: Členitý
Flexibilita: Ohebný
Vibrace: Ano
Voděodolnost: Vodotěsný
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...