Pussynut Silicone venušiny kuličky k posilování pánevního dna černé

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Pussynut Silicone venušiny kuličky k posilování pánevního dna černé

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 520 Kč
Cena:
399
Ušetříte: 121 Kč (23%)
Popis produktu
Kompaktní venušiny kuličky Pussynut Silicone určené k posilování pánevního dna a svalstva. Kuličky jsou vyrobeny z jemného, na dotek až hedvábného silikonu, 100 % bezpečného a hygienického pro tělo. Na vrchu vnější kuličky se nachází dvě malá "ouška", která při stimulaci vyvolávají lehké pocity vzrušení. Povrch kuliček je bez výstupků a vroubků, takže se snadno čistí.

Kuličky mají na svém konci cca 9 cm dlouhou tyčinku, taktéž ze silikonu, která slouží k jednoduchému a pohodlnému vyjmutí z vaginy. Průměr každé z kuliček je 2,7 cm, takže velikostí patří k těm menším venušiným kuličkám, přičemž celková váha je 66 gramů.

Upozorňujeme, že venušiny kuličky Pussynut Silicone jsou primárně určeny k posilování pánevního dna a svalstva, jindy přezdívanému též jako kegelovy cviky. Uvnitř běžných venušiných kuliček se nachází ještě jedna menší kulička, která způsobuje chvění a vzrušení. Kuličky Pussynut Silicone tuto kuličku nemají. Během nošení tedy způsobují vzrušení v mnohem menší míře než klasické venušiny kuličky.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX5156
Barva: Černá
Délka: 16,5 cm
Použitelná délka: 7,0 cm
Průměr: 2,7 cm
Hmotnost: 66 g
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Ohebný
Voděodolnost: Vodotěsný
Výrobce:
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.