FSoG Relentless Vibrations Bullet dlouhé vibrační vajíčko na dálkové ovládání

1 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

FSoG Relentless Vibrations Bullet dlouhé vibrační vajíčko na dálkové ovládání

1 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
1 749
PLUSY:
  • Delší užší tvar ideální na vnější stimulaci klitorisu / bradavek / perinea
  • Bezdrátové ovládání vhodné pro hru v páru / použití i mimo domácnosti
  • Dobíjecí motorek / bez dokupování baterií
  • Silný výkon - až 45 minut na jedno nabití
  • Úložné pouzdro v balení pro diskrétní a hygienické skladování / cestování
  • Originální produkt značky Fifty Shades of Grey
Popis produktu
Další novinka oblíbené značky Fifty Shades of Grey - 50 odstínů šedi, bezdrátový vibrační bullet Relentless Vibrations.

Vajíčko o rozměrech většího prstu bude ideálním průzkumníkem vašich erotogenních zón. Tento vibrační bullet se díky svému protáhlému tvaru velmi dobře drží. I při té nejsilnější vibraci ho dokážete držet tak, aby se nepohnul, kam nemá. Dráždit jím můžete klitoris, bradavky, perineum nebo dokonce uzdičku vašeho partnera.

Výkonný dobíjecí motorek oceníte nejen pro jeho sílu, ale díky nabíjení ušetříte také za dokupování baterií. Je to ekologičtější a ekonomičtější řešení pro vaše potěšení. :)
Pro dosažení plného výkonu se vajíčko nabíjí 2 hodiny. Poté může i při nejsilnější rychlosti vibrovat nepřetržitě až 45 minut.

Díky bezdrátovému dálkovému ovládání můžete zavést vajíčko dovnitř vaginy a přepínat si intenzitu vibrací pohodlně z ruky. Na výběr máte 10 různých rytmů a každý z nich můžete zesílit až 6 - násobně. Samotný rytmus si zvolíte přepínáním tlačítka přímo na vajíčku.

Skvělou vlastností bezdrátového bulletu je jeho 100% vodotěsnost. Můžete ho použít nejen ve sprše, ale také ve vaně či při vzrušujících chvílích s partnerem ve vířivce či bazénu.

V balení kromě vajíčka, ovladače a USB kabelu najdete i neprůhledné úložné pouzdro. Pouzdro je uzavíratelné, můžete ho používat nejen k diskrétnímu uskladnění, ale i pro přenos během cestování. Vajíčko vždy před uložením do pouzdra nezapomeňte umýt a následně vydezinfikovat. Vajíčko postříkejte dezinfekcí na erotické pomůcky, nechte chvíli působit a opláchněte. Takto vyčištěné vajíčko nezanese nečistoty dovnitř pouzdra, a vy tak nebudete přenášet případné bakterie z pouzdra skrz pomůcku do vaginy. 

Pokud vás vlastnosti tohoto vajíčka zaujaly, ale přály byste si větší rozměry k dosažení ideálního pocitu plnosti ve vagině, máme pro vás tuhle variantu - FSoG Relentless Vibrations větší vibrační vajíčko.

Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Takový typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6776
Délka: 16,5 cm
Použitelná délka: 7,0 cm
Průměr: 1,6 cm
Materiál: ABS
Povrch: Hladký
Flexibilita: Pevný
Vibrace: 6 rychlostí + 10 vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Bezdrátové
Baterie: USB
Doba nabíjení: 2 hodiny
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...