Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Funky dobíjecí bezdrátové vibrační vajíčko růžové

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Funky dobíjecí bezdrátové vibrační vajíčko růžové

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
699
PLUSY:
  • Dosah ovladače cca 25 metrů
  • Ovladač reaguje i přes stěny a zavřené dveře
  • Hravý design
  • Výrazné stimulující drážky na povrchu
  • Silikonová šňůrka pro jednoduché vyjmutí
MÍNUSY:
  • Vajíčko ani ovladač nejsou vodotěsné
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
50+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Vibrační vajíčko Funky v hravé růžové barvě se postará o kvalitní masáž vaší vaginy. Tu si navíc díky dálkovému ovladači budete moct užít v jakékoliv poloze!

Použitelnou délku 7,9 cm a průměr 3,4 cm lze označit za klasické rozměry, které potěší většinu žen. Na povrchu vajíčka jsou výrazné drážky, které přidají sólo masáži na intenzitě. Vajíčko Funky je vybaveno tenkou silikonovou šňůrkou, která usnadňuje vyjmutí.

O stimulaci vaginy se postará silný motorek, jenž poskytuje 7 vibračních režimů a 3 rychlosti vibrací. Celkem tak máte na výběr z 21 variant.

Vajíčko Funky můžete ovládat tlačítkem umístěným přímo na něm. Více však zřejmě využijete lehoučký a drobný dálkový ovladač, který má neuvěřitelný dosah – cca 25 metrů a reaguje i přes stěny a zavřené dveře. 
Ovladač skvěle padne i do menších ženských rukou a umožní ovládat vibrační režimy a rychlost vibrací bez toho, abyste vajíčko vyjmuli ze svého vnitřka. To přináší dávku svobody a pohodlí při jeho používání.

Ovládání své rozkoše můžete odevzdat i do rukou partnera. Ten vás tak může přivést
k orgasmu bez toho, aniž by se vás dotknul.

Silikonový povrch vajíčka je jemný a hebký, použitý ABS plast je té nejvyšší kvality. Celé vajíčko je 100% zdravotně nezávadné. Pokud chcete použít lubrikant, použijte takový, který je na vodní bázi

Po použití vajíčko umyjte mýdlem a jemně opláchněte vodou nebo utřete vlhkým hadříkem. Na závěr ho už jen vydezinfikujte a hotovo. Vajíčko Funky ani dálkové ovládání nejsou vodotěsné, pod vodu je proto neponořujte.

Vibrační vajíčko se nabíjí pomocí přiloženého kabelu, do ovladače budete potřebovat 1 baterii CR2032. Ta je součástí balení, respektive se nachází již přímo v ovladači. Před tím, než hračku otestujete, vyjměte zpod baterie ochranný papírek, který brání předčasnému vybití. Poté zatlačte na baterii, aby došlo ke kontaktu.
Postříbřený plastový kryt jemně zatlačte nehtem dopředu.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX8312
Použitelná délka: 7,9 cm
Průměr: 3,4 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Vlnkový
Vibrace: 10 druhů vibrací
Voděodolnost: Voděodolný
Ovládání: Bezdrátové
Baterie: Nabíjecí
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...