Svakom Elva bezdrátové vibrační vajíčko fialové

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Svakom Elva bezdrátové vibrační vajíčko fialové

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Barevné varianty:
Růžová
Běžná cena: 1 920 Kč
Cena:
1 639
Ušetříte: 281 Kč (15%)
PLUSY:
  • Až 26 možností intenzity vibrací
  • Vysoce kvalitní provedení – luxusní produkt
  • Silikonový materiál
  • 100% vodotěsné
  • Dálkové ovládání
  • Možnost použít i bez dálkového ovladače
  • Nabíjecí
  • Výkonné a tiché
  • Elegantní balení vhodné i jako dárek
Popis produktu
Hledáte-li multifunkční erotickou pomůcku, která má pořádný výkon, je vyrobená z bezpečného silikonového materiálu, 100 % vodotěsná a pokud chcete mít možnost ji použít nejen v ložnici, tak je jí právě vibrační vajíčko ELVA od značky Svakom!

Ovládání BEZ OVLADAČE

Elva je bezdrátové silikonové vibrační vajíčko, které ale můžete používat i bez samotného ovladače! Přímo na vajíčku je nenápadné logo výrobce Svakom, nad kterým se ukrývá tlačítko na jeho zapnutí. Pokud vajíčko používáte bez ovladače, vibruje na 5 stupňů intenzity vibrace. Vibrace jsou velmi silné a přitom diskrétně tiché!

Ovládání S OVLADAČEM

Pokud chcete zapojit při používání i svého partnera, dejte mu do ruky ovladač a nechte ho, aby si s vámi pohrál. Ovladač se zapíná tlačítkem S v jeho středu. Tímto tlačítkem si zároveň vyberete jeden z 5 vibračních či pulzačních módů a tlačítky nahoru a dolů přidáváte nebo ubíráte intenzitu.

Vibrace

Bezdrátové vibrační vajíčko Elva nabízí 5 + 1 módů vibrování, které se postupně stupňují, stejně jako vzrušení a požitek během milostného styku - režim normální, lačný, šťastný, vášnivý a vrcholový!
Každý vibrační mód má až 5 intenzit síly. Spolu si tedy můžete vybrat až z 26 intenzit požitku jaký chcete!

Nejen na klitoris, ale i na bod G

Vajíčko Elva je dlouhé až 8 cm, jeho průměr je oválný a v nejširší části má 3 cm. Zakončené je šňůrkou ve tvaru očka, která je dlouhá skoro 10 cm. Design vajíčka je navržený tak, aby jste s ním kromě klasické vnější stimulaci klitorisu, perinea či bradavek mohli přímo dráždit i bod G. Jelikož je šňůrka na jeho konci dlouhá, zaručí vám bezpečnou manipulaci.

Hlučnost a výkon

Elva patří mezi ty opravdu tichá vibrační vajíčka. Jelikož ho díky bezkabelovému ovládání můžete používat i venku, nechtěli by jste určitě aby někdo slyšel, že tady něco vibruje :D
Přesně na toto značka Svakom myslí při vytváření svých erotických pomůcek, používají motorky té nejvyšší kvality na trhu. Motorky jsou tak silné, tiché a mají dlouhou životnost.
Elva po zapnutí je tišší než 50 db.

100 % vodotěsné

Vajíčko Svakom Elva je zcela vodotěsné. Používat jej tak můžete nejen ve sprše, ale také ho plně ponořit pod vodu ve vaně či bazénu :)

Nabíjení a balení

Samotné vajíčko se nabíjí pomocí USB kabelu, který je v balení. Ovladač funguje na baterii, která je také součástí balení.
Součástí balení je i úložný pytlík k jeho diskrétnímu a hygienickému uskladnění. Vajíčko vkládejte do kapsy pouze vyčištěné a dezinfikované dezinfekčním čističem na erotické pomůcky.

Celkovou kvalitu a luxus podtrhává kromě špičkového zpracování samotného vajíčka i jeho elegantní balení v diskrétní krabičce.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem rozrušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX5906
Barva: Fialová
Délka: 18,0 cm
Použitelná délka: 8,0 cm
Průměr: 3,2 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Pevný
Vibrace: 26 intenzit vibrací
Hlučnost 50 db
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Bezdrátové
Baterie: USB
Výrobce:
Ema
27.10. 2021

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.