We-Vibe Jive - vibrační vajíčko na dálkové ovládání

DOPRAVA
ZDARMA

We-Vibe Jive - vibrační vajíčko na dálkové ovládání

DOPRAVA
ZDARMA
Běžná cena: 3 280 Kč
Cena:
2 949
Ušetříte: 331 Kč (10%)
Popis produktu
We-Vibe Jive je výjimečné vibrační vajíčko určené pro náročné ženy, případně páry, které si chtějí užít nový druh moderní erotické zábavy.

Mezi základní vlastnosti We-Vibe Jive patří - vodotěsnost, množství vibračních módů, 100 % lékařský silikon a mobilní appka se kterou se dá vajíčko ovládat na jakoukoliv vzdálenost (klidně i napříč kontinenty). Jive je tichý, diskrétní a se silným motorkem. Má jednoduše vše, co si můžete od vibračního vajíčka přát.

Základní vlastnosti

Základné funkcie We-Vibe Jive

jak Jive funguje?

Vibrační vajíčko od We-Vibe je navrženo k nošení nejen na doma. Můžete jej vzít ven, do práce, obchodu, používat ho při uklízení, prostě kdykoliv a kdekoliv dostanete chuť.
Vajíčko je z příjemného lekařského silikonu. Je ergonomicky tvarováno tak, aby netlačilo a pohodlně "zapadlo" do vaginy.

Po zasunutí do vaginy stačí vajíčko zapnout a užívat si vzrušující stimulaci. Díky mobilní aplikaci můžete velmi jednoduše a pohodlně přepínat vibrační módy, případně vajíčko úplně vypnout.

Pokud nechcete používat mobilní aplikaci, vibrační vajíčko můžete ovládat pomocí tlačítka umístěného na "šnůrce".

Dosah

Mezi nejdůležitější funkce vibračního vajíčka patří jeho dosah. We-Vibe Jive umožňuje dva druhy ovládání prostřednictvím mobilu.

Prvním je Bluetooth, které má dosah přibližně 3 metrů (i přes stěnu). To se hodí, pokud vajíčko ovládáte sama nebo váš partner v rámci domácnosti.

Druhým typem je Wi-Fi. Stačí vajíčko propojit s vaším telefonem skrz nainstalovanou aplikaci We-Connect a následně aplikaci zapnout také na telefonu vašeho partnera či partnerky. Vajíčko se spojí a vy si můžete užívat bezdrátové ovládání na jakoukoliv vzdálenost, klidně i z jiného kontinentu.

Nastavení appky se nemusíte bát ani pokud se po technické stránce zrovna necítíte. Stačí si aplikaci stáhnout a ta už vás v několika jednoduchých krocích nastavením provede. Následně tato nastavení uloží pro pozdější použití jedním klikem.

Nabíjení

Jive má zabudovanou baterii, takže už nikdy nebudete muset vyměňovat baterky z ovladače od televize. :) Stačí zapojit USB do počítače nebo do adaptéru od vašeho mobilního telefonu a Jive nabít. Nabíjení trvá 2 hodiny a následně pomůcku můžete cca 90 minut používat.

Při erotických pomůckách této kategorie je samozřejmostí dokonalá vodotěsnost. Vajíčko můžete bez jakýchkoliv problémů používat ve vaně, bazénu, vířivce a podobně. 

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX5768
Barva: Modrá
Výrobce:
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.