Wireless Pink - vajíčko na dálkové ovládání

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Wireless Pink - vajíčko na dálkové ovládání

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 670 Kč
Cena:
599
Ušetříte: 71 Kč (11%)
PLUSY:
 • Sametově jemný povrch
 • 10 druhů vibrací
 • Vodotěsné
Popis produktu
Wireless Pink vibrační vajíčko od italského výrobce erotických pomůcek Toyz4Lovers. Vibrační vajíčko se navzdory své relatívně nízké ceně řadí mezi ta kvalitnější a lepší vajíčka. Je sametově jemné s dokonale hladkým povrchem. Disponuje 10 druhy vibrací a bezdrátovým, ergonomicky tvarovaným ovládáním s dosahem 1,5 metru. Samotné vajíčko je větší, což oceníte nejen při vibrační stimulaci, ale i při jeho zavádění.

Design a funkce

Vibrační vajíčko má růžovou barvu, délku 8 cm a šířku 3,4 cm. Špička vajíčka je zúžená a zaoblená. Nachází se v ní vibrační motorek a díky tomu jsou vibrace nejintenzivnější právě v tomto místě. Vezměte si vajíčko do ruky a postupně stimulujte všechny erotogenní zóny na těle.

Z jedné strany vajíčka se nachází 8,5 cm dlouhá šňůrka, která zároveň slouží i jako anténa pro dálkový ovladač. Šňůrka slouží také k pohodlnému vyjímání v případě, že chcete vibrační vajíčko použít jako mini vibrátor, buďto do vaginy nebo do análního otvoru. Pomocí šňůrky vajíčko jednoduše vytáhnete, podobně jako tampón.

Dálkový ovladač je velice kompaktní a skvěle padne do ruky (viz fotogalérie). Ergonomický tvar navíc zajišťuje lepší úchyt. Vibrační módy přepínáte jednoduše pomocí tlačítek + a -, dokud nenarazíte na ten, který vám vyhovuje.

Síla vibrací

Mnoho zákazníků se ptá na sílu vibrací jednotlivých vibračních vajíček. Na stupnici 1–10, kdy jednička jsou nejslabší vibrace a desítka nejsilnější, můžeme toto vajíčko s rozpětím 5–9 zařadit mezi ty se silnějšími vibracemi. Pokud preferujete jemnější vibrace, toto vajíčko pravděpodobně nebude pro vás. I ty nejslabší vibrace jsou stále relativně intenzivní. Nejsilnější vibrační mód vajíčka vás jistě překvapí svou silou a intenzitou. Je to zapříčeněno zejména díky velkému vibračnímu motorku uvnitř.

Vibrační módy

 • slabší vibrace
 • silnější vibrace
 • nejsilnější vibrace
 • rychle pulzující vibrace
 • rychle a silně pulzující vibrace
 • dlouze pulzující vibrace
 • přerušované vibrace
 • silné přerušované vibrace
 • nepravidelné pulzace
 • silné dlouze pulzující vibrace

Možnosti použití

Vibrační vajíčka jsou všeobecně určena zejména pro erotickou vibrační stimulaci vaginy, klitorisu, bradavek a dalších erotogenních zón na těle. Víte, že mnoho mužů miluje vibrace také na varlatech či penisu? Vyzkoušejte! Možná to má v oblibě nebo si to zamiluje právě váš partner.

Velikost vajíčka umožňuje použít ho i jako malý vibrátor na dálkové ovládání. Na konci vajíčka je šňůrka, pomocí které ho vyberete jedna dvě. Přesto si dejte pozor, aby vajíčko nevklouzlo příliš hluboko do vaginy, protože by mohl být problém dostat jej ven.

Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Takový typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX4433
Barva: Růžová
Délka: 7,4 cm
Průměr: 3,2 cm
Materiál: ABS
Povrch: Hladký
Flexibilita: Pevný
Vibrace: Ano
Ovládání: Bezdrátové
Baterie: 3 × AAA
Výrobce:
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.