Želatinové čiré dildo s varlaty a přísavkou 21 cm

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Želatinové čiré dildo s varlaty a přísavkou 21 cm

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
599
PLUSY:
  • Vhodné do vody
  • Rychle se zahřeje na teplotu těla
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
50+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Průhledné želatinové dildo Real Rapture Fire Passion 8.5 s varlaty a přísavkou věrně napodobuje mužský penis. Užít si ho navíc můžete kdykoliv budete chtít.

Použitelná délka dilda je 16,3 cm a jeho průměr je 3,5-4 cm. 
Hladký odhalený žalud vám usnadní a zpříjemní průnik. Povrch penisu pod žaludem věrně připomíná zvrásněnou kůži s mírně vystouplými žilkami. Realistický vzhled tohoto průhledného dilda umocňují varlata ve spodní části. Jejich povrch je rovněž zvrásněný, stejně jako skutečná varlata.

Díky silné přísavce lze dildo přichytit na hladký a neporézní povrch. To vám umožní užít si zábavu bez použití rukou, které se tak mohou věnovat například bradavkám nebo klitorisu. Přísavka je skutečně silná a udrží dildo přisáté i ve vodorovné poloze. Chcete-li přisáté dildo uvolnit, nepoužívejte sílu ani tah. Abyste uvolnili podtlak, musíte pod přísavku dostat vzduch. Proto ji buď jemně nadzvedněte nehtem, nebo ji posuňte k okraji povrchu.

Želatinové dildo je vyrobeno z termoplastické gumy (TPR), která je pro tělo 100% bezpečná. Díky použitému materiálu je pomůcka vhodná do vany. Snadno se také čistí (stačí mýdlová voda a dezinfekce). Pro lepší použití dildo používejte s lubrikačními gely na vodní bázi, které jsou nejpoužívanější.

Dildo je díky gelovo-želatinovému provedení dostatečně pevné, ale zároveň mírně ohebné a měkké. Správná kombinace těchto vlastností dělá z tohoto realistického želatinového dilda skvělou erotickou pomůcku.

Pokud se vám dildo líbí, ale dáváte přednost menší použitelné délce, sáhněte po želatinovém dildu s varlaty a přísavkou 18 cm

 
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX8424
Délka: 21,0 cm
Použitelná délka: 16,3 cm
Průměr: 3,5 - 4,0 cm
Materiál: Želatinový
Povrch: Mírně žilnatý
Flexibilita: Ohebný
Vibrace: Bez vibrací
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...