Pasadena Player dobíjecí rotační vibrátor na klitoris

DOPRAVA
ZDARMA

Pasadena Player dobíjecí rotační vibrátor na klitoris

DOPRAVA
ZDARMA
Cena:
2 199
PLUSY:
  • Vaginální část je otočná a simuluje hlazení prsty
  • Vaginální část rotuje ve 3 rychlostech
  • Klitorální část masíruje jazýček a simuluje orální styk
  • Stimulace klitorisu je možná 10 vibračními režimy
  • Možnost využívat funkce společně či odděleně
  • Jednoduché ovládání
  • Hypoalergenní silikon
  • Vodotěsný
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
25+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Pasadena Player je růžový vibrátor na bod G, který zároveň potěší i klitoris. A to nezvykle vzrušujícím způsobem. Postará se o něj jemným jazýčkem, který připomíná orální sex.

G-bod vibrátor s ouškem na klitoris má krásný jemný vzhled, který potěší oko i tělo.

Vaginální část má na povrchu strukturu, která masíruje celý vnitřek vaginy. Tato část je jemně zahnutá a postará se o nejcitlivější ženskou oblast – bod G.
Vaginální část má v sobě 1 ze 2 motorků, který ji umožňuje otáčet se ve 3 různých rychlostech. Toto otáčení navozuje pocit, jakoby vás uvnitř vagíny hladily partnerovy prsty. Vyberte si tu svou rychlost otáčení, která vás doslova vystřelí do nebes.

Zaječí ouško na klitoris je skutečně detailně propracované. Krásně přilne k intimnímu místu a malý ohebný jazýček potěší vaše nejcitlivější místo.
V této části se nachází druhý z motorků, který poskytne 10 vibračních režimů.

Pokud chcete, můžete motorky ovládat i samostatně, ale doporučujeme dopřát si oba najednou.

Jen si to představte. Uvnitř vagíny vás jedna část krouživými pohyby masíruje, zatímco druhá část jazýčkem masíruje klitoris. Dokonalé!

Růžový stimulátor Pasadena Player ze serie California Dreaming má ideální vlastnosti. Vaginální část je pevná, aby se do ní dalo bez problémů proniknout. Zaječí ouško se zase přizpůsobí všem tvarům ženského těla.

Stimulátor má praktickou rukojeť, která je vybavena jednoduchým ovládáním. Spodním tlačítkem spouštíte a měníte vibrace na klitorisu, prostředním volíte rychlost otáčení vaginální části. Chcete-li některou z funkcí vypnout, podržte příslušné tlačítko po dobu asi 5 sekund.
Horní tlačítko slouží k zastavení rotace i vibrací. Slouží také jako bezpečnostní zámek, což oceníte při cestování. Pro uzamčení a následné odemčení podržte horní tlačítko po dobu 5 sekund.

Tento zázrak je vyroben ze silikonu, který je hypoalergenní, nedráždí citlivou sliznici, je bez zápachu a ftalátů. Rychle se také zahřeje na teplotu těla a snadno se čistí.

Luxusní design dělá z tohoto krasavce perfektní dárek.

Pasadena Player se nabíjí pomocí kabelu USB, který je součástí balení. Za 2,5 hodiny na nabíječce vás odmění 45 minutami nefalšovaného potěšení. Pro zasunutí nabíjecího kabelu prorazte silikonový povrch na určeném místě. Nebojte se, vibrátor tím nepoškodíte.

K dokonalosti vibrátoru Pasadena přispívá i fakt, že je vodotěsný a zvládne ponor do hloubky 1 metru až po dobu 30 minut.
 

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
 
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX8618
Délka: 20,0 cm
Použitelná délka: 11,5 cm
Průměr: 2,5 - 3,3 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Strukturovaný
Flexibilita: Mírně ohebný
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: Nabíjecí
Doba nabíjení: 2.5 hodiny
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...