Partner Plus Remote - vibrátor pro pár s dálkovým ovládáním

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Partner Plus Remote - vibrátor pro pár s dálkovým ovládáním

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 1 380 Kč
Cena:
1 129
Ušetříte: 251 Kč (18%)
PLUSY:
  • Vylepšená nová generace s dálkovým ovládáním
  • 2 výkonné motorky
  • Dobíjecí - není potřeba baterií
  • Vhodný i pro začátečníky s erotickými pomůckami
  • Levnější alternativa k We-Vibe
Popis produktu
Vylepšená novinka vibrátoru pro páry Partner Plus Remote s dálkovým ovládáním, pro ještě intenzivnější stimulaci!

Vibrátor má dvojitý motorek, který uspokojí oba partnery současně. Speciálně navržený design uspokojí v jednu chvíli bod G a klitoris vaší partnerky, zatímco o klasickou penetraci se postaráte vy... :) Jelikož je během styku vibrátor zaveden z části ve vagině, na penisu pocítíte větší těsnost partnerky a tedy i zintenzivníte svůj prožitek.

Vibrátor Partner Plus Remote ovládáte přiloženým dálkovým ovládáním. Díky ovladači tak při používaní vibrátoru nebudete ničím omezeni. U starších (levnějších) verzí jste jednotlivé vibrace museli přepínat přímo na vibrátoru, což nebylo moc praktické, hlavně během milování. To už ale s novou generací produktu neplatí! Ovladač je dostatečně malý, abyste jej mohli držet v dlani i během styku a jednoduše mohli přidávat sílu a přepínat vibrační módy pro zesílení prožívaných orgasmů.

Partner Plus Remote má až 10 různých rytmů a je plně vodotěsný, takže si můžete užívat společné chvíle klidně i ve sprše! Vyroben je ze zdravotně nezávadného silikonu, který je ideální skutečně pro každého bez rozdílu. Vhodný je jak pro alergiky, tak velmi citlivé ženy. Silikon je totiž antialergický materiál a nezpůsobuje žádné nepříjemné projevy.
Pro maximální čistotu povrchu pomůcky nezapomeňtě po jejím umytí teplou mýdlovou vodou povrch dezinfikovat speciálním čističem, který je přímo určený na erotické pomůcky.

Motorek vibrátoru je dobíjecí, což zaručuje skutěčne silný výkon. K nabíjení slouží přiložený kabel. Jeden konec má koncovku USB, druhý, který přikládáte na vibrátor, je magnetický.

Před prvním použitím:
Dříve než s partnerem začnete vibrátor používat, je třeba ho plně nabít. První nabíjení může trvat až 8 hodin. LED kontrolka během nabíjení bude blikat. Vibrátor je nabitý a připraven k použití, jakmile kontrolka přestane blikat a zůstane trvale svítit.
Každé další nabíjení bude trvat už jen přibližně 2 hodiny a vibrátor bude připraven na zábavu až na 65 minut.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6191
Barva: Fialová
Délka: 8,0 cm
Použitelná délka: 8,0 cm
Průměr: 3,0 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hladký
Flexibilita: Ohebný
Vibrace: 10 druhů vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Dálkové
Baterie: Nabíjecí
Doba nabíjení: 2 hodiny
Výrobce:
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.