The Couples Rabbit partnerský vibrátor s králíčkem fialový

DOPRAVA
ZDARMA

The Couples Rabbit partnerský vibrátor s králíčkem fialový

DOPRAVA
ZDARMA
Cena:
3 149
PLUSY:
  • Vibrátor během milostného styku používají oba partneři současně
  • Design vylepšený o králíčka k dráždění klitorisu
  • Na výběr až 30 módů - kombinace vibrací a intenzity
  • Špičkový antialergický silikonový materiál
  • Super silný výkon - extra tichý při používání
  • Nabíjecí
  • Dálkové ovládání funguje až na vzdálenost 10 metrů
Popis produktu
Společnosti The Rabbit Company a značka We Vibe se spojili, aby vytvořili tuto unikátní hračku - vylepšený vibrátor pro páry The Couples Rabbit!

Design pomůcky vychází z vibrátorů značky We VibeJe anatomicky tvarovaný tak, aby během milování s partnerem přímo a cíleně stimuloval klitoris a zároveň ženský bod G. Tvar písmena U přirozeně kopíruje ženské křivky, díky čemu je jeho používání velmi příjemné a poskytne vám proti klasickému milování extra prožitek.

Spodní část vibrátoru, která se zavádí dovnitř, je ze spodní strany hladká a rovná, aby do ní muž nenarážel penisem. Naopak, z druhé strany je vypouklá směrem nahoru, aby přesně sedla na G-bod a svými vibracemi přivodila záplavu, možná i mokrých orgasmů!

Horní část má tvar králíčka. Vůči klasickým We-Vibe vibrátorům, které mají horní část zaoblenou a na klitorisu pouze leží, tento králíček obejme klitoris ouškami z obou stran. Zároveň za ouškama vystupuje 12 ohebných hrotů, které dodají vašemu klitorisu další extra stimulaci. Pokud máte chuť, můžete dráždění klitorisu či bodu G znásobit použitím stimulačních gelů pro ženy.

Tento partnerský vibrátor je vyroben ze sametově jemného silikonu. Silikon je pro lidské tělo
100 % bezpečný. Vynikající volbou je i pro ženy, které jsou alergické či citlivé na levné, méně kvalitní materiály, které mohou obsahovat latex či ftaláty.

Silikon je bez vůně a zápachu, rychle se přizpůsobí teplotě těla a řadí se mezi vysoce kvalitní materiály, v současnosti ty nejlepší na trhu.


The Couples Rabbit má silný, výkonný motorek, který kombinuje 6 vibračních a pulzačních módů. Každý z nich si navíc můžete zintenzivnit až 5×. Dohromady tak máte na výběr až z 30 módů pro vaše společné chvíle. Vibrátor ovládáte pomocí bezdrátového dálkového ovladače, můžete tak postupně zvyšovat intenzitu jednotlivých vibrací. Ovladač má 4 samostatná tlačítka, díky čemu
se snadněji proklikáte funkcemi a nastavíte si mód, který vám zrovna vyhovuje.

Výkon vibrací se odvíjí i od napájení. Vibrátor lze dobíjet pomocí přiloženého USB kabelu. A jelikož nemusíte používat baterie, které se postupně vybíjí, ušetříte. Nabíjecí motorek vám zároveň poskytne až 60 min i na ten nejvyšší stupeň vibrací!
 

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7086
Délka: 7,0 cm
Použitelná délka: 7,0 cm
Průměr: 3,5 cm
Materiál: Silikon
Povrch: S výstupky
Flexibilita: Mírně ohebný
Vibrace: 30 druhů vibrací
Ovládání: Dálkové
Baterie: USB
Doba nabíjení: 2 hodiny
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...