Cotoxo Saddle nositelný vibrátor červený

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Cotoxo Saddle nositelný vibrátor červený

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
869
PLUSY:
  • Vhodné pro ženy s vaginismem
  • Rozměry vhodné pro úplné začátečníky
  • Dálkové ovládání má dosah až 20 metrů
  • Lze jej nosit v kalhotkách i během všedního dne
  • Extra tichý chod
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
25+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Vibrátor do kalhotek Saddle pro začátečníky vám umožní užít si potěšení během běžné procházky nebo nákupu. Svou vášeň můžete stupňovat pomocí dálkového ovládání, takže si nikdo ničeho nevšimne.

Vaginální část vibrátoru má použitelnou délku 5 cm a průměr 2,1 cm v nejširší části.
Menší velikost vaginální části ocení jak úplné začátečnice, tak dámy, které trpí vaginismem.

Vibrace, které stimulují především poševní stěnu, se nesou celým vibrátorem a laskají perineum, vchod do vaginy a klitoris.  

K dispozici je celkem 11 vibračních programů, které přepínáte buď přímo na vibrátoru nebo pomocí dálkového ovladače. Dálkový ovladač je maličký, hravě ho schováte do dlaně (6x3,75 x2 cm).
Saddle se bude hodit i párům, které mají rády vzrušení na veřejnosti. Díky dálkovému ovládání s dosahem 20 metrů může vaši rozkoš ovládat i partner.

Déle podržte jak tlačítko na vibrátoru, tak tlačítko na ovladači. Vibrátor a ovladač se spárují, LED světlo začne svítit. Poté se můžete oddat zábavě a řídit ji pomocí dálkového ovladače. 

Hladina hluku nositelného stimulátoru je nižší než 50 dB, což znamená, že stačí mírný okolní hluk a nikdo si nevšimne, že vás partner vede k vyvrcholení... bez jediného dotyku...

Vibrátor je lehký, váží pouhých 62,5 g, takže vám nevypadne a zůstane v kalhotkách.

Nositelný vibrátor Saddle je vyroben z lékařského silikonu, který neobsahuje ftaláty a další škodlivé látky. Proto si jeho používání mohou užívat i citlivé ženy a alergici. Silikon je jemný a na dotek působí jako samet. Rychle se zahřeje na teplotu těla a nestudí.

Kalhotkový vibrátor Saddle je odolný proti stříkající vodě, což usnadní jeho čištění. Po použití jej jemně opláchněte. Dávejte však pozor na dálkové ovládání, to pod vodu nedávejte.

V balení najdete USB kabel pro nabíjení stimulátoru. Nabíjecím konektorem propíchněte silikon na stimulátoru, těsně nad písmeny DC, a nechte jej nabít.
V balení kromě zmíněného USB kabelu najdete také neprůhledné pouzdro, které můžete použít při cestování nebo k uložení svého mazlíčka. 


Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX8751
Délka: 7,5 cm
Použitelná délka: 5,0 cm
Průměr: 2,1 cm
Hmotnost: 63 g
Materiál: Silikon
Povrch: Hladký
Flexibilita: Zahnutý
Vibrace: 11 módů
Hlučnost <50 db
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Dálkové
Baterie: Nabíjecí

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...