Satisfyer Marvelous Four erotická sada 4 ks

2 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Satisfyer Marvelous Four erotická sada 4 ks

2 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
1 799
PLUSY:
 • 4 různě tvarované vibrační a pulzační pomůcky v balení
 • Stimulace vaginy / klitorisu / bodu G / análu / prostaty / perinea / varlat / erotogenních zón
 • Antialergický silikonový materiál bezpečný pro tělo
 • Dobíjecí motorek poskytuje silný výkon
 • Balení vhodné jako dárek
 • Bez potřeby dokupovat baterie
Popis produktu
Sada 4 erotických pomůcek, které uspokojí vaše tělo a dokonce i tělo vašeho partnera od shora dolů - Marvelous Four od značky Satisfyer.

Výhodou této sady je její multifunkčnost a praktičnost, například při cestování - jedna základna kterou můžete spojit se 4 různě tvarovanými koncovkami. Pomůcky vám tak nezaberou celý noční stolek a vždy vám bude k dispozici přesně ten tvar, na který máte právě chuť.

Erotická sada Marvelous Four obsahuje:​
 • základna - v sobě ukrývá lithiovou baterii. Její plné nabití trvá 2 hodiny, následně vám jsou pomůcky plně k dispozici na cca 60 minut. Ze spodní strany jsou umístěny dvě tlačítka ovládání. Jedno slouží k ovládání 12 vibračních a pulzačních režimů vibrátorů a masážní hlavice. Druhé poskytuje 11 stimulačních režimů u tlakového stimulátoru. Na zadní straně "základny" je magnetický konektor pro nabíjení pomocí přiloženého USB kabelu.
 • modrý vibrátor - je určený na stimulaci vaginy, klitorisu a G-bodu zároveň. Pokud vibrátor půjčíte partnerovi, může jím stimulovat prostatu, perineum a varlata. Vibrátor je bez základny dlouhý 18 cm, jeho použitelná délka je 12,8 cm.
 • žlutý vibrátor - lze používat k vaginálnímu i análnímu použití, ale i ke stimulaci mužské prostaty. Celková délka vibrátoru je 15,3 cm, použitelná délka je 11 cm.
 • masážní hlavice - wand můžete použít na cílenou stimulaci erotogenních zón nebo na masáž celého těla. Její použitelná délka je 11 cm a průměr hlavy jsou 4 cm. Tento rozměr je dostatečně velký k tomu, abyste vibrace dokázali přesně cílit na intimní partie či na stuhnuté svaly těla.
 • bezdotykový stimulátor klitorisu - dokonale uspokojí váš klitoris bez jediného doteku. Otvor stimulátoru je dostatečně velký i pro větší klitoris. Výrobce dokonce doporučuje vyzkoušet stimulátor i na penis, konkrétně tedy uzdičku vašeho partnera. Stimulátor můžete použít také na vaše či partnerovy bradavky. Klitoris vždy vkládejte do vypnutého stimulátoru a zapněte ho až poté.
 • nabíjecí USB kabel
Sada je vyrobena z hedvábně jemného, antialergického silikonu, který je vhodný i pro ty nejcitlivější intimní partie nebo pro ženy s alergií na latex. Je bez vůně či zápachu a rychle se přizpůsobí vaší tělesné teplotě.

Jednotlivé části nasadíte na základnu velice snadno. Stačí stisknout a otočit o 90°.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7799
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: USB
Doba nabíjení: 2 hodiny
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...