Satisfyer Vibes Power Flower červený vibrátor

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Satisfyer Vibes Power Flower červený vibrátor

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
1 049
PLUSY:
  • Duální stimulace bodu G
  • Možnost použít i na stimulaci prsou či partnerova penisu
  • Partnerské využití
  • Vodotěsný
  • Vhodný pro ženy, které preferují širší rozsah stimulace klitorisu
MÍNUSY:
  • Náročnější čištění mezi jazýčky
  • Nevhodný pro malé ruce
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
10+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Vibrátor Vibes Power Flower se od jiných vibrátorů a stimulátorů Satisfyer odlišuje na první pohled! Design květiny se třemi okvětními lístky poskytuje duální stimulaci bodu G. Vibrující jazýčky lze využít na stimulaci klitorisu a dalších erotogenních zón obou partnerů.

Vibrátor Vibes Power Flower stimuluje váš bod G netradičním způsobem- třepotavým pohybem jazýčků. Ty zasáhnou bod G a poševní stěnu. Každý zásah jazýčku vás přitom přivede blíže k orgasmu. K slastnému vyvrcholení přispějí také vibrace, které masírují vaginu. Pro zavedení je potřeba trochu praxe, jazýčky je totiž nutné těsně před zavedením zatlačit k sobě, aby se nepřekřížily. Po pár pokusech vám to však půjde zcela hravě.

Silikon je sametově hebký, tělo stimulátoru je pevné a dobře přenáší vibrace. Směrem k jazýčkům získává flexibilitu. Samotné jazýčky jsou velmi ohebné. Špičaté zakončení jednotlivých jazýčků může působit nebezpečně, ale opak je pravdou. Jsou velmi měkké, vysloveně příjemné na dotek. Díky tomu jsou vhodné na stimulaci klitorisu.

Stimulátor Vibes Power Flower je vhodný pro ženy, které nevyžadují přesnou stimulaci klitorisu, ale baví je masírování v širším rozsahu. Masáž totiž zasáhne i okolí klitorisu - pysky. I u této techniky oceníte vibrace, které pomůcka poskytuje.

Bonusem je možnost využít stimulátor také na bradavky či partnerův penis. Přiložte stimulátor Vibes Power Flower na žalud tak, aby okvětní lístky obepínaly žalud. Jemně lechtivé pocity a vibrace partnera s jistotou potěší :) 

Vibrátor Vibes Power Flower poskytuje 6 typů vibrací a 6 intenzit. Ovládání je jednoduché a intuitivní. Nachází se na rukojeti ve tvaru kruhu.
Zařízení je trochu těžší a způsob uchopení přes poutko na prst není úplně vhodné pro malé ruce.
Navzdory tomu, že se ovládání nachází na rukojeti, nemusíte se bát, že nedopatřením přepnete režim. Nestane se to, ani pokud v přívalu vášně rukojeť sevřete.  

Vodotěsné provedení Power Flower uspokojí vaši fantazii při hrách ve vaně nebo ve sprše. Vibrátor se dobíjí pomocí magnetického USB kabelu, který je součástí balení. 
Pokud hledáte novou dimenzi potěšení, sáhněte po Vibes Power Flower.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7638
Délka: 18,0 cm
Použitelná délka: 12,0 cm
Tloušťka 45 mm
Hmotnost: 207 g
Materiál: Silikon
Povrch: Sametově jemný
Flexibilita: Flexibilní
Vibrace: 12 módů
Voděodolnost: Voděodolný
Ovládání: Rukojeť
Baterie: USB
Doba nabíjení: 3.5 hodiny
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...