Female Dream nabíjitelná silikonová hlavice

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Female Dream nabíjitelná silikonová hlavice

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
969
PLUSY:
  • Ideální k masturbaci / vzrušující masáž
  • Silný výkonný motorek / tichý diskrétní chod
  • USB nabíjení - bez potřeby dokupovat baterie
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
100+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Sen každé ženy se s touto masážní hlavicí stává skutečností! Female Dream wand je atypicky tvarovaná hlavice, která díky svému unikátnímu tvaru velmi dobře padne do dlaně a vy si tak s ní budete moci vychutnat intenzivní masturbaci. Její velká vaginální část cílí vibrace přesně na klitoris a vaginu zároveň. Tato spodní růžová část je dlouhá 10 cm a široká až 5,5 cm.

Hlavice má silný nabíjitelný motorek, který poskytuje diskrétní tichý chod. Díky dobíjení pomocí přiloženého USB kabelu už nebudete muset dokupovat baterky. Co vám však doporučujeme, je vyzkoušet na klitoris a vaginu nanést stimulační gel, který tato místa prohřeje, zvýší jejich citlivost a v kombinaci s vibracemi wandu vám přivodí orgasmus intenzivnější a ještě rychleji!

Hlavice má vodotěsnou konstrukci, můžete ji proto používat i ve vaně či sprše. Poskytne vám 10 vibračních, pulzačních a eskalačních režimů. K jejich ovládání slouží 3 tlačítka v horní části. Podržením prostředního wand zapnete. Zapnutí indikuje rozsvícení modré diody. Následně zapnete a přepínáte jednotlivé vibrační režimy tlačítkem +, pokud se budete chtít v režimech vrátit, použijete tlačítko -.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7168
Délka: 10,0 cm
Průměr: 5,5 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Pevný
Vibrace: 10 druhů vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: USB
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...