Ladou Touch silikonová vibrační masážní hlavica

1 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Ladou Touch silikonová vibrační masážní hlavica

1 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
899
PLUSY:
  • Silný výkonný motorek
  • Jednoduché ovládání vibrací
  • Velká vibrační část pro intenzivní požitek
Popis produktu
Výkonná silikonová masážní hlavice, kterou můžete použít nejen na všechny erotogenní zóny na vašem či partnerově těle, ale klidně ji využijete i na rozmasírování ztuhlých svalů těla. Kvalitní zpracování hlavice, které v sobě ukrývá silný motorek až se 7 vibračními a pulzačními režimy vás potěší a svým silným výkonem až překvapí.

Vnější materiál hlavice je silikon, což je materiál absolutně bezpečný pro lidské tělo. Neobsahuje ftaláty či latex, pokožku a ani vnitřní sliznice intimních partií nedráždí a nezpůsobuje alergické reakce. Materiál je bez vůní či nepříjemných zápachů a rychle se přizpůsobí teplotě těla, díky čemuž při kontaktu s pokožkou nechladí.

7 vibračních a pulzačních režimů ovládáte tlačítkem, které je umístěné uprostřed rukojeti hlavice. Prvním stisknutím tlačítka se vibrace zapnou, delším přidržením tlačítka hlavici úplně vypnete. Krátkými stisky zase jednoduše přepínáte jednotlivé vibrační režimy.

Velká, kulatá hlava má průměr přes 6 cm, díky čemuž její vibrace přesně a cíleně uspokojí klitoris, bradavky, perineum či dokonce uzdičku penisu vašeho partnera. Vyzkoušejte ji použít nejen sama, ale okořeňte si i společné chvíle například i během předehry. Rozhodněte, kdo z vás dvou bude dráždit a kdo se oddá sladkému potěšení. A pro maximalizování potěšení drážděním klitorisu či vagíny, nezapomeňte na jejich povrch nanést speciální stimulační gel. Ten zvýší citlivost, intimní partie prohřeje a orgasmus se dostaví dříve a mnohem intenzivnější.

4 tužkové AA baterie, kterými se hlavice napájí, nejsou součástí balení a proto je doporučujeme dokoupit. Výběrem alkalických baterií dosáhnete jejich delší výkon.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem rozrušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7363
Délka: 20,0 cm
Použitelná délka: 6,0 cm
Průměr: 6,6 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Pevný
Vibrace: 7 druhů vibrací
Voděodolnost: Voděodolný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: 4 × AA
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...