Svakom Mini Emma silikonová vibrační hlavice růžová

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Svakom Mini Emma silikonová vibrační hlavice růžová

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
1 299
PLUSY:
  • Velmi tiché vibrace
  • Ohebný krk hlavice až do 90° C
  • Je vodotěsná – možnost ponořit pod vodu
  • 100% hygienická a zdravotně nezávadná díky medicínskému silikonu
  • Mimořádně hebký povrch
Popis produktu
Masážní hlavice od renomované společnosti Svakom vás okouzlí už na první pohled. Pokud hledáte výkonnou a kvalitní hračku, která vám bude dělat společnost v těch najdráždivejších chvílích, právě jste ji našli.

Prvotní investici nikdy neolitujete, protože hlavice si nežádá žádné dokupování baterií. Kvalitní lithiová baterie vydrží celé roky a nabíjí se přes USB kabel, který je součástí balení. Značka Svakom je charakteristická tím, že jako jedna z mála na trhu vyvíjí své produkty tak, aby čas jejich nabíjení byl nižší než doba plného provozu. Za hodinku a půl se pomůcka zcela dobije a následně vám v nejvýkonnějším vibračním módu poskytne až dvě hodiny slastného potěšení

Vibrace se ovládají na tlačítkovém panelu, který je umístěný z přední strany hlavice. Prsty je toto místo snadno nahmatatelné a ovládání je velmi intuitivní. Tlačítka jsou podsvícená, takže se s hlavicí snadno manipuluje i ve tmě.

Výkonný motorek je velmi tichý, takže hračku můžete používat opravdu kdykoliv, přičemž nemusíte mít obavy, že ji někdo uslyší. Zvuk, který vydává, dosahuje jen 50 decibelů, což je stejná hladina jako tikání hodin. Pro srovnání - průměrný vibrátor vydává zvuk v hladině 80 decibelů.

Svakom Mini Emma je vodotěsná, díky čemuž si ji můžete vzít i do sprchy nebo vany. Tuto vlastnost oceníte i při jejím čištění, kdy se nemusíte obávat, že by se voda dostala k motorku. Z povrchu snadno smyjete nečistoty pod tekoucí vodou, nanesete na pomůcku dezinfekční čistič na erotické pomůcky a hračka bude opět jako nová.

Hlavica je vyrobená z medicínského silikonu, který je hypoalergenní a 100 % zdravotně nezávadný. Nepodporuje množení bakterií a na rozdíl od jiných materiálů bakterie nevstřebává do sebe. Po správném očištění bude pomůcka vždy zcela hygienická.

Silikonový povrch se snadno klouže po pokožce. Stačí nanést malé množství lubrikačního gelu na vodní bázi a dobrodružství může začít. Pro ještě větší zintenzivění příjemných pocitů sáhněte po stimulačním lubrikantu. Obsahuje látky, které klitoris a oblast vagíny udělají mnohem citlivějšími, díky čemuž bude silnější i váš orgasmus.

Mimořádně ohebný krk hlavice je zárukou toho, že jí zasáhnete přesně to místo, které chcete. Vrchní část přístroje lze ohnout až do 90° a v kombinaci se zakulacenou hladkou špičkou představuje skvělý předpoklad pro precizní cílení. Hlavicí tak lze rozdráždit i místa, kam se jiné vibrační hračky nedostanou.

Prociťte ty nejdráždivější chvíle ve znamení elegance a luxusu! 

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6623
Délka: 16,5 cm
Průměr: 3,5 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hladký
Flexibilita: Mírně ohebný
Vibrace: 5 + 1 vibračních módů
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: USB
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...