Španělské mušky EXTRA 15 ml

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Španělské mušky EXTRA 15 ml

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 250 Kč
Cena:
209
Ušetříte: 41 Kč (16%)
PLUSY:
  • Zesílený účinek
Popis produktu
Španělské mušky jsou již odpradávna známy jako vysoce účinné afrodiziakum. Používaly se napříč kulturami po staletí a proslavily je i mnohé slavné osobnosti, které je hojně využívaly.

I v dnešní době je můžeme zařadit mezi nejlepší volně dostupné produkty ke zvýšení chuti na sex, založené na čistě přírodní bázi bez extra chemických přísad.
V minulosti se španělské mušky vyráběly z malého zeleného broučka, který je však mimořádně jedovatý, a proto se od této ingrediencie upustilo. Namísto toho jsou ve španělských muškách obšaženy jiné, podobné, ovšem pro člověka zcela bezpečné složky, které podporují prokrvení pohlavních orgánů, zvyšují sexuální touhu, podporují zlepšení nálady a celkově zvyšují chuť na sex.

Tyto španělské mušky jsou určené pro muže i ženy se zvýšeným obsahem látky, která je přímo zodpovědná za afrodiziakální účinky.

DÁVKOVÁNÍ
Stačí použít pár kapek, přibližně 5 – 15. Nakapejte si je pod jazyk nebo přímo do úst. Účinky by se měly dostavit do 15 minut. V případě potřeby je možné nakapat je i do nápoje. V takovém případě použijte zhruba dvojnásobné množství.

PŘEDÁVKOVÁNÍ
Předávkovat se dá čímkoliv. Snad i čokoládou. Proto vždy užívejte jakékoliv doplňky včetně španělských mušek s rozumem a podávejte je v doporučeném množství.

KOMBINACE S ALKOHOLEM
Španělské mušky Extra je možné kombinovat také s alkoholem a nehrozí žádné vedlejší účinky. Přesto dbejte opatrnosti.

KOMBINACE S LÉKY
Pokud užíváte antibiotika, sedatíva či jiné mimořádně silné léky, měli byste se zdržet užívání španělských mušek.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX2031
Objem: 15 ml
Výrobce:
Franta
25.11. 2021
funguje dobře

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.