Smart erotické pomůcky

Smart erotické hračky jsou revolucí v tom, co jsme dosud znali jako svět erotických pomůcek. Jednoduše spárujete svůj mobilní telefon s iOS nebo Android (případně smart hodinky) s produktovou aplikací a můžete začít objevovat... Převzít kontrolu nad svým orgasmem nebylo ještě nikdy tak jednoduché a rozmanité. Dosáhnout vyvrcholení na vlnách vaší oblíbené písničky? Žádný problém! 

Sexting u smart erotických pomůcek nabírá úplně nový rozměr. Mnoho interaktivních erotických pomůcek dokážete ovládat z jakéhokoliv místa
na zemi. Připojte k aplikaci partnera a nechte ho určovat vaše tempo! Pokud chcete zažít ještě více vzrušení, ti odvážnější z vás mohou přímo v aplikaci
od Satisfyeru navázat novou známost. 😏 Je pouze na Vás zda-li se rozhodnete i pro video-chat. 

Tyto erotické pomůcky jsou skvělou volbou pro vztahy na dálku. Navzdory tomu, že jste od sebe kilometry vzdálení, dokážete ty nejintimnější chvíle sdílet společně. Nedávno nám dokonce do zpráv přišlo: "Aplikace nás dala znovu dohromady".

Filtr parametrů

NENAŠLI JSTE CO HLEDÁTE?

Hledáte konkrétní erotickou pomůcku a nenašli jste ji v nabídce našeho sexshopu? Dejte nám vědět na info@lolipop.cz a zjistíme vám přesnou cenu a termín dodání.

Proč nakupovat u nás

Maximální
diskrétnost
Doručení
do 48 hodin
Vše
skladem
180 000+
zákazníků
Poradenství
při výběru
Načítám ...