Z důvodu enormního vytížení kurýrů a Zásilkovny může být doručení zpožděno.

Satisfyer Double Joy vibrátor pro páry černý

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Satisfyer Double Joy vibrátor pro páry černý

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 1 300 Kč
Cena:
1 089
Ušetříte: 211 Kč (16%)
PLUSY:
  • Smart vibrátor, který lze ovládat i pomocí speciální aplikace
  • Kompatibilní s Androidem a Apple Smartphone, iPad a Apple Watch
  • Rozšířené možnosti funkcí pomocí aplikace
  • Lze ovládat na velké vzdálenosti
  • Dva motorky umístěné každý v jednom konci
  • Silikonový antialergický materiál
Popis produktu
Satisfyer Double Joy je výkonný vibrátor pro páry, který můžete ovládat jednoduchou a intuitivní aplikací. 

Vibrátor má tvar písmena U. Spodní užší část se vkládá do vaginy, aby dokonale přilnula na bod G. Horní širší část se pokladá na klitoris a stimuluje ho vibracemi. Vibrátor má 2 motorky, každý je umístěný v jednom konci (jeden na bodu G, druhý na klitorisu). Vibrátor můžete používat během milování s partnerem či s partnerkou, sama nebo přenechat ovládání prostřednictvím aplikace vaší drahé polovičce, i když je daleko od vás.

Párový vibrátor je vyroben ze silikonu, materiálu, který je 100 % bezpečný a zdravotně nezávadný pro vaše tělo. Je vhodný také pro velmi citlivou vaginální sliznici nebo pro ženy trpící alergiemi. Na dotyk je příjemný, bez vůně či zápachu a rychle se zahřeje na vaši tělesnou teplotu.

Ovládání Satisfyer Double Joy bez aplikace

Vibrátor má na horní straně tlačítka + a -. Díky nim ho můžete používat i bez aplikace. Podržením tlačítka + vibrátor zapnete, delší stlačení + jej zapne a přepíná vibrační režimy. Tlačítkem - vibrace ubíráte a jeho dlouhým podržením vibrátor vypnete. Na výběr máte z 10 předvolených vibračních režimů.

Ovládání Satisfyer Double Joy pomocí aplikace

K ovládání pomocí vašeho telefonu je potřeba si stáhnout speciální aplikaci Satisfyer Connect, která je zdarma. Po nainstalování se vám otevřou rozšířené možnosti ovládání jako vibrace podle rytmu vaší oblíbené písničky, vytvoření si vlastní vibrace, eskalace a dokonce i ovládání na dálku, pokud je váš partner daleko od vás.

Satisfyer Double Joy můžete ponořit i pod vodu, maximálně však do hloubky 1 metru a po dobu maximálně 30 minut. K nabíjení slouží přiložený magnetický USB kabel. 

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.

*Značka Bluetooth® a loga jsou registrovanými značkami, které vlastní společnost Bluetooth SIG, Inc. a jakékoliv používání takových značek společností EIS GmbH podléhá licenci. Označení Apple, logo společnosti Apple a Apple Watch jsou ochrannými známkami společnosti Apple Inc. Název Android a logo jsou ochrannými známkami a vlastníctvím společnosti Google LLC. 
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7027
Barva: Černá
Hmotnost: 80 g
Materiál: Silikon
Povrch: Hladký
Flexibilita: Mírně ohebný
Vibrace: 10 módů
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: USB
Výrobce:
Katarina
22.10. 2021
Tvar je dokonalý, lze jej použít mnoha způsoby. Vyklouzl pouze během sexu v některých polohách. Mému partnerovi se aplikace líbí nejvíce

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.