Jak spárovat vibrátor Satisfyer s telefonem?

Upřímně, nepovažujeme se za technické analfabety, přesto nám ale spárování a používání aplikace Satisfyer přišlo trochu složité. Proto jsme pro vás udělali jednoduchý obrázkový návod, ať svůj čas můžete trávit příjemnějšími činnostmi :)
Jak spárovat Satisfyer se svým telefonem a aplikací
Satisfyer ovládaný aplikací je skvělým doplňkem pro každého, kdo si chce užívat pořádné vzrušení a miluje technologie. Je skvělou volbou pro páry, které zrovna nemohou být spolu, ale také pro všechny, kdo chtějí prožít zcela nová dobrodružství. Voilà – sexting povýšený na úplně jiný level.

Krok za krokem

Přejděte do Obchod Play (Android) nebo App Store (iOS) ve svém mobilním telefonu. Vyhledejte aplikaci Satisfyer Connect a stáhněte si ji do telefonu. Otevřete aplikaci a potvrďte, že jste starší 18 let. Musíte také souhlasit s podmínkami aplikace a můžete/nemusíte souhlasit se sdílením vašich dat pro zlepšování aplikace.

Poté zaškrtněte tlačítko „Povolit“ nebo „Přeskočit“ pro oznámení a zasílání novinek do svého mobilního zařízení. Nemusíte se ničeho bát, aplikace je zdarma, takže po odsouhlasení podmínek vám nebudou účtovány žádné poplatky.
Satisfyer Connect App - navod
Chcete-li využívat všechny možnosti, které aplikace nabízí, je nutné se zaregistrovat. S jedním vibrátorem lze spárovat pouze jeden mobilní telefon, přesto jej ale lze ovládat pomocí jiných zařízení. Nebojte se, všechno vám vysvětlíme.
Návod na spárovani
Podržte po dobu cca 4 sekund tlačítko pro zapnutí vibrátoru a počkejte na dvojité zavibrování. Po úspěšném nalezení byste měli zařízení vidět na displeji a pomocí tlačítka + u něj dojde ke spárování zařízení s telefonem. Poté můžete stisknout tlačítko „PŘEJÍT NA HRÁTKY“, kde může zábava konečně začít.

Satisfyer Connect App - ako na to
Chcete si zpříjemnit chvíle o samotě? Stačí v aplikaci dole v liště kliknout na první fialové srdíčko „MÍSTNÍ HRA“, pokud máte aplikaci v angličtině, tak nahoře uvidíte „LOCAL PLAY“.

Pokud chcete, aby vibrace ovládal na dálku váš partner/ka, musí si aplikaci stáhnout a zaregistrovat se. Poté můžete kliknutím na dvojité fialové srdíčko dole v liště využít další možnost ovládání, a to „VZDÁLENÉ PŘEHRÁVÁNÍ“, případně „REMOTE PLAY“. Následně klikněte vlevo nahoře na „PARTNEŘI“ a vyhledejte uživatelské jméno partnera/ky a přidejte si jej do kontaktů. Vybraný partner obdrží vaši žádost o spojení, kterou musí potvrdit u sebe v telefonu. Nemusíte se bát, aplikace je bezpečná, zprávy a všechny ostatní aktivity jsou soukromé a chráněné šifrováním.

                                  Satisfyer Connect App navod na Lolipop.cz
Jak spárovat Satisfyer se svým telefonem a aplikací
V nabídce „MÍSTNÍ HRA" si můžete vybrat z několika programů. Zbývá už jen zvolit vibrace, které vám nejlépe vyhovují. Ty si můžete snadno uložit a kdykoli se k nim vrátit.
Jak spárovat Satisfyer se svým telefonem a aplikací? Lolipop.cz to ví!
A co takhle vychutnat si svou oblíbenou píseň trochu jiným stylem? Klikněte na „HUDEBNÍ VIBRACE" a vyberte si ze své hudební knihovny nebo synchronizujte aplikaci se svým Spotify účtem.

Jak spárovat Satisfyer se svým telefonem a aplikací?

Vibrátor mám spárovaný se starým telefonem a teď mi nejde připojit k novému. Co mám dělat?

V úvodu jsme psali, že jeden vibrátor může být spárovaný pouze s jedním telefonem. Jedná se o bezpečnostní prvek. Nejdřív je potřeba odpárovat pomůcku s prvním použitým telefonem, nestačí ho jen odpojit. Jednoduše přejděte do nastavení Bluetooth ve svém telefonu a zaškrtněte možnost Zapomenout nebo Zrušit párování.


Pokud jste telefon ztratili a už se k němu nemůžete dostat, je potřeba vibrátor resetovat. Učiníte tak dlouhým podržením zapínacího tlačítka po dobu 10 sekund. Stejným tlačítkem aktivujete Bluetooth. Při podržení tlačítka vibrátor krátce zavibruje jako při aktivaci Bluetooth, tlačítko ale ještě nepouštějte. Po 10 sekundách zavibruje znovu. Až poté pusťte tlačítko a vibrátor zavibruje naposledy.
Nyní můžete vibrátor připojit k novému zařízení:) Doufáme, že jste se úspěšně připojili, a přejeme vám krásné chvilky v erotickém sedmém nebi.
Článek připravil
Martina
07.07. 2023
Head of Marketing ...
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Zajímavosti a novinky
31.05. 2023
Jak diskrétně dostat erotické hračky přes letištní kontrolu
Chystáte se na letní dovolenou a uvažujete o tom, že byste si s sebou vzali i své oblíbené erotické hračky? Bojíte se ale, že by se vám při manipulaci se zavazadly mohly hračky omylem zapnout a vibracemi na vás upoutat pozornost? Přeprava sexuálních pomůcek je většinou naprosto bezproblémová. Po letech cestování s našimi produkty, ať už za prací, nebo za zábavou, jsme zjistili, jak bez komplikací projít letištní kontrolou a diskrétně si pomůcky dovézt do cílové destinace. Vyzkoušejte některé z našich tipů.
295
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...