Sexuální polohy a praktiky - Kámasútra

Kámasútra je starověký indický text popisující sexuální polohy, praktiky ale i další věci ohedně sexuality a partnerského života. Jelikož nás zajímá především sexuální tématika, pravidelně pro vás popisujeme některé známé, ale i méně známé sexuální polohy, které vám zaručeně pomohou vyhnat z ložnice nudu a šeď.

Co je to ...Erotické povídkyJak si vybratJak správně používatLepší sexRecenzeSexuální polohy a praktikySexuální zdravíZajímavosti a novinky
Sexuální polohy
09.07. 2021
Co je to squirting neboli mokrý orgasmus?
Squirting či jinak řečeno – ženský mokrý orgasmus je v oblasti sexu velkým fenoménem. Každopádně více se o něm mluví, než kolik žen ho ve skutečnosti zažívá, neboť mokrého orgasmu dosáhne jen zhruba 20 % žen. O to vyhledávanější jsou na porno stránkách scény se ženským squirtingem, neboť každý muž si chce dokázat, že se ženou dokáže dělat divy. Jak celý proces vypadá, jak mokrého orgasmu dosáhnout a co za tekutinu v tu chvíli z ženy vychází?
7 477
0
Sexuální polohy
01.07. 2020
Co je to roleplay a proč byste to měli s partnerem vyzkoušet?
Neposlušná studentka, sexy instalatér, nezbedná pokojská, koketující servírka, v bolesti se svíjející pacient a náruživá zdravotní sestřička… Hraní těchto i dalších rolí se stalo v erotickém průmyslu doslova ikonickým. K tomu, abyste oživili váš sexuální život, nemusíte investovat do drahých erotických pomůcek. Někdy stačí jen odhodit zábrany a otevřít cestu své fantazii!
607
0
Načítám ...