Harness jednoduchý strap-on postroj

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Harness jednoduchý strap-on postroj

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
599
PLUSY:
  • Šité ve tvaru tanga z jemné látky pro pohodlné nošení
  • Nastavitelná délka 80–120 cm v obvodu pasu
  • Flexibilní otvor pro vložení dilda nebo vibrátoru
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
25+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Se strap-on postrojem od značky You2Toys zažijete to pravé dobrodružství! Je navržen tak, aby při vášnivých hrách nepřekážel, ale dokonale plnil svůj účel a zároveň se jeho nositel-ka cítil-a sexy.

Postroj má tvar tanga kalhotek a díky popruhům s nastavitelnou délkou se přizpůsobí každému typu těla. Rozpětí pásu kolem boků je 80–120 cm, takže bez problému obepne užší i širší boky. Zapíná se pomocí širokých plastových patentů na bocích, které je při odepnutí potřeba stlačit. Tento způsob zapínání zaručuje, že se postroj sám neuvolní v ten nejméně vhodný okamžik.

Vepředu se nachází otvor pro vložení dilda o průměru 2,1 cm, avšak materiál, kterým je přední část vystlaná, se vyznačuje vysokou pružností, takže otvorem projdou i dilda větších rozměrů. Dildo se už dále k postroji ničím nepřipíná.
Právě díky takto jednoduchému způsobu vkládání dilda do postroje, je postroj kompatibilní se širokou škálou dild a umělých penisů.

Postranní popruhy kolem boků mají kraje zpracovány tak, aby ani při silnějším upevnění nezpůsobovaly poranění pokožky. Delší nošení postroje je proto příjemné, žádná část postroje se nezařezává do kůže.

Dildo, které se připevňuje k postroji, není součástí balení.

Výrobek doporučujeme umývat v rukách vlažnou vodou a čistícím prostředkem, v případě potřeby je vhodné použít také přípravek s dezinfekčním účinkem.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6426
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...